Catherine Zeta-Jones pokazała poranne ćwiczenia. Wykonuje je nie byle gdzie. Wybrała luksusowe miejsce. Ale sylwetka!

Catherine Zeta-Jones cały czas dba o to, aby czuć się zdrowo i świetnie wyglądać. Pokazała swoje poranne ćwiczenia, które wykonała na jachcie.

Catherine Zeta-Jones sporo czasu w ciągu dnia poświęca na aktywność fizyczną. Aktorka uwielbia narty, pływanie oraz tenis. Regularnie ćwiczy też na domowej siłowni oraz stepuje. Nawet podczas wysokich temperatur nie rezygnuje z codziennych treningów na świeżym powietrzu. 

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Catherine Zeta-Jones i Michael DouglasMichael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się? Aktorka nie jest szczęśliwa

Catherine Zeta-Jones ćwiczy na jachcie

Catherine Zeta-Jones ma 51 lat, a we wrześniu skończy 52 lata. Codzienna aktywność fizyczna i odpowiednie nawyki żywieniowe pozwalają jej na utrzymanie pięknej i zdrowej sylwetki. Nie wstydzi się też naturalnych, niepozowanych ujęć bez makijażu. Co nie oznacza jednak, że wszystko jej się w sobie podoba w stu procentach - niedawno zaczęła eksperymentować z zabiegami poprawiającymi wygląd. Podczas marcowego wyjścia na czerwony dywan twarz aktorki była mocno wypełniona, a policzki napompowane.

Zobacz też: Ciężko rozpoznać, z kim Michael Douglas pojawił się na Złotych Globach. Catherine Zeta-Jones przesadziła z botoksem

Buzia wyglądała dosyć nienaturalnie, co nie zmienia faktu, że jej ciało jest w świetnej kondycji. Świadczy o tym ostatnie wideo na koncie na Instagramie. Wygina się tam na macie w stroju kąpielowym. 

Easy like Sunday morning (Łatwe jak niedzielny poranek - przyp. red.) - podpisała zamieszczone nagranie.
 

Fani nie mogli oderwać wzroku od Catherine. I my też!

Świetny sposób na utrzymanie formy: pływanie, joga, rozciąganie... Jesteś inspiracją.
Wow, wyglądasz niesamowicie.
Twoja figura robi wrażenie - pisali jej w komentarzach.

Catherine Zeta-Jones z córkąCatherine Zeta-Jones zrobiła zdjęcie córce. W tej jasnej sukience przypomina sławną mamę

W utrzymaniu świetnej figury Catherine Zeta-Jones pomaga też odpowiednia dieta. Stawia na świeżą i jak najmniej przetworzoną żywność i unika alkoholu. Na talerzu aktorki znajdziemy dużo produktów, które zawierają cenne przeciwutleniacze. Od lat regularnie piję też kombuchę, czyli rodzaj sfermentowanej herbaty, bogatej w wiele cennych składników odżywczych, przeciwutleniacze oraz probiotyki. 

Zobacz też: Złote Globy 2021. Kate Hudson wyglądała bosko, ale przyćmiła ją Salma Hayek. Inna gwiazda odebrała nagrodę w piżamie

Więcej o: