Złote Globy 2021. Kate Hudson wyglądała bosko, ale przyćmiła ją Salma Hayek. Inna gwiazda odebrała nagrodę w piżamie

Złote Globy 2021 rozdane. Zobaczcie, kto najlepiej prezentował się na czerwonym dywanie. Niektóre ze stylizacji to małe dzieła sztuki!

Złote Globy 2021 za nami. Wiadomo już, komu przypadły statuetki. W kategoriach serialowych bezkonkurencyjny okazał się serial "The Crown". Produkcja dostała Złotego Globa w kategorii najlepszy serial dramatyczny. To jeszcze nie koniec - najlepszy aktor w serialu dramatycznym - Josh O'Connor jako książę Karol, najlepsza aktorka w serialu dramatycznym - Emma Corrin jako księżna Diana. Nagroda w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu lub miniserialu powędrowała też do Gillian Anderson jako Margaret Thatcher. 

Zobacz wideo Historia księżnej Diany w 4. sezonie "The Crown" [ZWIASTUN]

Tina Fey i Amy Poehler poprowadziły galę rozdania Złotych Globów 2021. Czy po zmianach transmisja wróci do stacji NBC?Złote Globy 2021. "Nomadland" najlepszym filmem, "Mank" bez żadnej statuetki

Gala rozpoczęła się o godzinie 20.00 czasu wschodniego i 17.00 czasu pacyficznego, co oznacza, że w Polsce mogliśmy oglądać ją o drugiej w nocy. Do samego końca nie było jasne, jak w tym roku, w reżimie sanitarnym, ma wyglądać ceremonia. Tak jak przypuszczano, tylko niektórzy nominowani aktorzy pojawili się w na czerwonym dywanie (w tym roku odbyły się jednocześnie dwie ceremonie w Nowym Jorku i Los Angeles). Część gwiazd została w swoich domach i połączyła się z widzami online, mogliśmy ich zobaczyć na antenie stacji NBC. Ceremonie, zgodnie z zapowiedziami, prowadziły Tina Fey i Amy Poehler. Obie prezentowały się świetnie w czarnych krótkich, acz eleganckich sukienkach. Wieczór jednak nie należał do nich, bo całą uwagę skradły kreacje innych gwiazd. 

Złote Globy - najlepsze kreacjeZłote Globy. Najlepsze kreacje w historii rozdania nagród [NASZ TOP 10]

Złote Globy 2021. Najlepsze stylizacje wieczoru

Na gali pojawiły się takie gwiazdy, jak Jane Fonda, Salma Hayek, Catherine Zeta-Jones oraz Michael Douglas czy Renee Zellweger. To właśnie oni najlepiej naszym zdaniem prezentowali się na czerwonym dywanie. Uwagę zwraca zwłaszcza Salma Hayek w pięknej, asymetrycznej sukni w odcieniu krwistej czerwieni. Kreacja podkreśliła jej sylwetkę, wyeksponowała zwłaszcza imponującą talię. Nie były potrzebne już żadne dodatki. Naszą faworytką była również Catherine Zeta-Jones, obok której pojawił się elegancki Michael Douglas. Zeta-Jones na Gali Złotych Globów 2021 wystąpiła w czarnej sukni z trenem, która odsłoniła nie tylko jej ramiona, ale również nogi (a to za sprawą odważnego rozcięcia). Jak widać, klasyka zawsze się obroni. Zachwyciła też Jane Fonda, która postawiła na jasny garnitur o szampańskim odcieniu. Całość uzupełniały szpilki w kolorze złota. Aktorka wyglądała znakomicie. 

Złote Globy 2021. Aktorzy przed telewizorem

Na uwagę zasługują też kreacje tych gwiazd, które zostały w domach. I tak uwagę przyciągała niebanalna suknia Kate Hudson. Aktorka postawiła na czerń i złoto. Odważne były też stylizacje Jodie Foster i jej żony Alexandry Hedison, które na antenie telewizji NBC pojawiły się w... piżamach. Towarzyszył im ich pies Ziggy. 

A jak wypadły inne gwiazdy? Zobaczcie w naszej galerii. 

Więcej o: