Złote Globy 2021. Kate Hudson wyglądała bosko, ale przyćmiła ją Salma Hayek. Inna gwiazda odebrała nagrodę w piżamie

Złote Globy 2021 rozdane. Zobaczcie, kto najlepiej prezentował się na czerwonym dywanie. Niektóre ze stylizacji to małe dzieła sztuki!

Złote Globy 2021 za nami. Wiadomo już, komu przypadły statuetki. W kategoriach serialowych bezkonkurencyjny okazał się serial "The Crown". Produkcja dostała Złotego Globa w kategorii najlepszy serial dramatyczny. To jeszcze nie koniec - najlepszy aktor w serialu dramatycznym - Josh O'Connor jako książę Karol, najlepsza aktorka w serialu dramatycznym - Emma Corrin jako księżna Diana. Nagroda w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu lub miniserialu powędrowała też do Gillian Anderson jako Margaret Thatcher. 

Zobacz wideo Historia księżnej Diany w 4. sezonie "The Crown" [ZWIASTUN]

Gala rozpoczęła się o godzinie 20.00 czasu wschodniego i 17.00 czasu pacyficznego, co oznacza, że w Polsce mogliśmy oglądać ją o drugiej w nocy. Do samego końca nie było jasne, jak w tym roku, w reżimie sanitarnym, ma wyglądać ceremonia. Tak jak przypuszczano, tylko niektórzy nominowani aktorzy pojawili się w na czerwonym dywanie (w tym roku odbyły się jednocześnie dwie ceremonie w Nowym Jorku i Los Angeles). Część gwiazd została w swoich domach i połączyła się z widzami online, mogliśmy ich zobaczyć na antenie stacji NBC. Ceremonie, zgodnie z zapowiedziami, prowadziły Tina Fey i Amy Poehler. Obie prezentowały się świetnie w czarnych krótkich, acz eleganckich sukienkach. Wieczór jednak nie należał do nich, bo całą uwagę skradły kreacje innych gwiazd. 

Złote Globy 2021. Najlepsze stylizacje wieczoru

Na gali pojawiły się takie gwiazdy, jak Jane Fonda, Salma Hayek, Catherine Zeta-Jones oraz Michael Douglas czy Renee Zellweger. To właśnie oni najlepiej naszym zdaniem prezentowali się na czerwonym dywanie. Uwagę zwraca zwłaszcza Salma Hayek w pięknej, asymetrycznej sukni w odcieniu krwistej czerwieni. Kreacja podkreśliła jej sylwetkę, wyeksponowała zwłaszcza imponującą talię. Nie były potrzebne już żadne dodatki. Naszą faworytką była również Catherine Zeta-Jones, obok której pojawił się elegancki Michael Douglas. Zeta-Jones na Gali Złotych Globów 2021 wystąpiła w czarnej sukni z trenem, która odsłoniła nie tylko jej ramiona, ale również nogi (a to za sprawą odważnego rozcięcia). Jak widać, klasyka zawsze się obroni. Zachwyciła też Jane Fonda, która postawiła na jasny garnitur o szampańskim odcieniu. Całość uzupełniały szpilki w kolorze złota. Aktorka wyglądała znakomicie. 

Złote Globy 2021. Aktorzy przed telewizorem

Na uwagę zasługują też kreacje tych gwiazd, które zostały w domach. I tak uwagę przyciągała niebanalna suknia Kate Hudson. Aktorka postawiła na czerń i złoto. Odważne były też stylizacje Jodie Foster i jej żony Alexandry Hedison, które na antenie telewizji NBC pojawiły się w... piżamach. Towarzyszył im ich pies Ziggy. 

A jak wypadły inne gwiazdy? Zobaczcie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.