Maja Bohosiewicz wyprawiła dzieciom urodziny i pokazała zdjęcia. Torty były imponujące! "Dużo cukru i bardzo dużo zabaw"

Maja Bohosiewicz zorganizowała przyjęcie urodzinowe dla córki i syna. W mediach społecznościowych pokazała, jak wyglądała impreza w ogrodzie.

Wśród gwiazd i celebrytów niezwykle modne jest organizowanie hucznych urodzin dla ich pociech. Dzieciaki już od najmłodszych lat mogą świętować na naprawdę wystawnych przyjęciach. Sławni rodzice mocno starają się, by wszystko było idealne tego dnia. Bardzo często można zauważyć, że celebryci przygotowują dla dzieci imprezy tematyczne, na których jest jakiś motyw przewodni, np. konkretny kolor albo bajka. A jak wyglądało przyjęcie córki i syna Mai Bohosiewicz?

Maja BohosiewiczBohosiewicz zachwyca się akupunkturą. Popłynęły łzy. "Miałam dreszcze"

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz zorganizowała urodziny mężowi. Nie zgadniecie, kto przebrał się w jej suknię ślubną

Maja Bohosiewicz wyprawiła dzieciom urodziny

Aktorka doczekała się dwójki dzieci - syna Zacharego, który urodził się 17 czerwca 2016 roku i córki Leonii, która przyszła na świat rok później, a dokładniej 28 lipca. W związku z tym, że daty urodzin dzieci nie są zbyt od siebie odległe, to Maja Bohosiewicz postanowiła, że zorganizuje jedno, wspólne przyjęcie dla Zacharego i Leonii.

Moje małe Myszunie miały wczoraj cudowną imprezę urodzinową. Przyszli do nich przyjaciele z przedszkola i przyjaźnie z podwórka, było dużo cukru i bardzo dużo zabaw - napisała na Instagramie.

Celebrytka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i na instagramowym profilu zamieściła kilka zdjęć z imprezy urodzinowej pociech. Kolory, na które postawiła Maja to błękit, róż, beż i złoto. W tych barwach były balony, zastawa stołowa, a także słodkie smakołyki. Na urodzinach nie mogło zabraknąć tortu. Choć Bohosiewicz połączyła dwa przyjęcia w jedno, to zdecydowała, ze każde z dzieci otrzyma swój tort. Trzeba przyznać, żą imponujące! Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Maja Bohosiewicz wynajmuje apartamentMaja Bohosiewicz wystawiła na wynajem apartament. Cena może zwalić z nóg

Więcej o: