Klara Lewandowska spędza czas przy biurku w domu na Majorce. Tak został urządzony kącik dla czterolatki

Anna Lewandowska nawet na wakacjach pilnuje, aby jej starsza córka Klara nie rezygnowała z lekcji języka angielskiego. Trzeba przyznać, że małej idzie całkiem nieźle. Patrzymy też na kącik do nauki.

Podczas, gdy Robert Lewandowski razem z reprezentacją Polski przygotowuje się do kolejnego meczu na Euro 2020, Anna Lewandowska z córkami i przyjaciółmi wypoczywa na Majorce. Trenerka funduje dziewczynkom sporo rozrywki, ale nie zapomina o nauce. Klara nawet na wakacjach szlifuje język angielski.

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Edward Miszczak na premierze spektaklu 'Savannah Bay'Edward Miszczak na salonach. Pojawił się na premierze sztuki, w której wystąpiła Anna Cieślak

Anna Lewandowska pokazała nowe nagranie Klary. Czterolatka szlifuje angielski

Anna Lewandowska regularnie publikuje zdjęcia i nagrania z pobytu na Majorce. W piątek rano pokazała na InstaStories, jak Klara radzi sobie podczas lekcji online. Dziewczynka ma dopiero cztery lata, ale - jak możemy usłyszeć - zna już podstawowe słówka z języka angielskiego, z których zdalnie odpytuje ją nauczycielka.  

Na nowym nagraniu widać też, w jakim stylu urządzona jest willa na Majorce. Dominują w niej surowe wnętrza i minimalizm. Na kącik do nauki składa się tylko drewniane biurko i krzesło, które są dostosowane do wzrostu czterolatki. 

Klara LewandowskaKlara Lewandowska fot. annalewandowskahpba/Instagram

Klara zaczęła pobierać profesjonalne lekcje z języka angielskiego, gdy miała trzy lata. We wrześniu ubiegłego roku Anna Lewandowska pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są języki obce. Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite, jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę. W szkole uczyli nas samych niepotrzebnych rzeczy i nic mi się w życiu nie przydało. Jedyne, co potrzebne mi do dziś, to język angielski. Taka prawda - napisała na Instagramie.

Książę WilliamKsiążę William ślepnie? Wnuk królowej Elżbiety ma problemy ze zdrowiem

Jak wiadomo, nie tylko nauką i pracą człowiek żyje, dlatego na wakacjach "Lewa" dostarcza córkom też sporo rozrywki. Ostatnio opublikowała zdjęcie, jak razem z dziewczynkami spędzała czas w dziecięcym baseniku rozstawionym na tarasie.

Więcej o: