Gwiazdy kibicują Polakom na Euro 2020. Koszulka Adama Małysza wygrywa

W trakcie pierwszego meczu polskiej reprezentacji na Euro 2020 niektóre gwiazdy mocno kibicowały Polakom.

Polska reprezentacja gra pierwszy mecz w rozgrywkach na Euro 2020. Pojedynek ze Słowacją śledzili przed telewizorami nie tylko najwierniejsi kibice piłki nożnej, ale także zaangażowane gwiazdy. Niektóre z nich postawiły na biało-czerwone akcenty. Nie brakowało też koszulek z numerem "9", symbolizujących Roberta Lewandowskiego.

instagram.com/annalewandowskahpbaSłodka reakcja Klary na widok Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego. Drugiego z nich nazywa wujkiem

Zobacz wideo Kto faworytem do wygrania Euro 2020? Rybus: Mają teraz najlepsze pokolenie

Gwiazdy kibicują Polakom na Euro 2020

Gwiazdy postanowiły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i zagrzać do walki Polaków. Pojawiło się wiele patriotycznych ujęć na Instagramie. Wiernym kibicem polskiej reprezentacji jest m.in. Adam Małysz. Zasiadł przed telewizorem z szalikiem z napisem "Polska".

Za 15 min zaczynamy - ja już gotowy. Do boju POLSKA! - napisał Adam Małysz.

Maciej Dowbor na swoim profilu zamieścił humorystyczne fotki, na których pozuje nie tylko z szalikiem, ale też pomalowaną twarzą i popcornem. Postanowił zrobić sobie zdjęcia na tle stadionu narodowego w Warszawie, choć oczywiście nie tam odbył się mecz ze Słowacją.

Prawdziwy kibic gotowy na mecz! Pytanie jest tylko jedno - kto wygra mecz? Jak obstawiacie POL vs. SVK ? Bo ja 2:0 dla Polski, a Robert Lewandowski strzeli gola na 100 procent - napisał Maciej Dowbor na Instagramie.

Jego żona, Joanna Koroniewska dołączyła do niego, pozując pod warszawskim stadionem, choć była mniej zorientowana w dzisiejszej rozgrywce Polaków. 

Pytanie tylko, o której ten mecz, bo póki co trochę tutaj pusto. Pewnie mnie wrobił i to w ogóle nie jest dzisiaj. Ja obstawiam 2:1, ale nie wiem dla kogo, bo przysięgam, że nie mam pojęcia (jeszcze), kto jest naszym przeciwnikiem - napisała na swoim profilu.

Naszym kibicowała także Małgorzata Kożuchowska. Dodała zdjęcie z synem Jasiem, który mecz oglądał w koszulce Roberta Lewandowskiego.

instagram.com/m_rozenekMałgorzata Rozenek pokazała wysportowany brzuch. Internauci żartują: Przesada

Trzymamy kciuki za naszych! Polska gola! - napisała aktorka.

Zapalonym kibicem jest też Rafał Brzozowski. Na tę okazję miał koszulkę biało-czerwonych oraz szalik.

Jeszcze kilka chwil i zaczynamy przygodę z Euro. Kibicujecie? Wiem, że tak. Trzymamy kciuki! - napisał piosenkarz na Instagramie.

W tym gronie nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej, która wiernie kibicowała własnemu mężowi, choć nie towarzyszyła mu na boisku. Wraz z córkami zrobiła pamiątkowe zdjęcie. Wszystkie trzy założyły koszulki "Lewego".

Mogłoby się wydawać, że można się do tego przyzwyczaić, ale… no nie da się! Za każdym razem to czas ogromnych piłkarskich emocji - radości, wsparcia i dumy! Do boju, panowie! Do boju kochanie - napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Swojemu mężowi kibicowała także Marina. Wraz z synkiem Liamem założyli na mecz koszulki z numerem Wojciecha Szczęsnego. Również siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska-Miros zasiadła przed telewizorem wraz z dziećmi, by kibicować bratu. Dodała kadr, na którym widać jej syna i córkę w słynnych już koszulkach z dziewiątką.

Więcej o: