Córki Anny Lewandowskiej nie mogą narzekać na nudę. Trenerka pokazała, jak wspólnie spędzały czas w basenie. "Błoga chwila"

Anna Lewandowska postanowiła skorzystać z idealnej pogody i zafundować sobie i córkom kąpiel w basenie. Na Instagramie zaprezentowała, jak wyglądało ich wspólne spędzanie czasu.

Anna Lewandowska pomimo nawału obowiązków zawodowych zawsze stara się być mamą na medal. Jej córki nie mogą też narzekać na niedomiar rozrywek, ponieważ często podróżują ze swoimi sławnymi rodzicami, odwiedzają ich miejsca pracy, a nawet udają się z mamą na wizytę do kosmetyczki. 

instagram.com/annalewandowskahpbaSłodka reakcja Klary na widok Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego. Drugiego z nich nazywa wujkiem

Zobacz wideo Anna, Klara i Lara Lewandowskie będą kibicowały reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją

Anna Lewandowska bawi się z córkami w basenie. Klara i Laura zadowolone, ich mama jeszcze bardziej

Tym, co jednak bez wątpienia zapamiętają córki Lewandowskich będą chwile dziecięcej beztroski, które rodzice starają się im zapewniać tak często, jak tylko mogą. Dlatego też, korzystając ze słonecznej pogody, Anna Lewandowska postanowiła wraz z córkami zażyć kąpieli w dziecięcym baseniku rozstawionym na tarasie. Podczas, gdy Laura i Klara bawiły się pływającymi w wodzie zabawkami i wiaderkami, żona Roberta Lewandowskiego postanowiła wykorzystać okazję ku temu, by nieco się poopalać. 

Trenerka opublikowała wspólne zdjęcie z Klarą i Laurą, podkreślając we wpisie, jak ważne są dla rodziców chwile, w których ich pociechy mogą zająć się zabawą, a dorośli odpoczynkiem.

Błoga chwila, kiedy bawią się w basenie. Drodzy rodzice, raczej nie narzekamy na brak aktywności fizycznej, prawda? Bieganie od rana do wieczora za dziećmi to też trening - napisała na Instagramie.

Fanki trenerki zgodziły się z jej wpisem i przyznały w komentarzach, że dobrze wiedzą, co to znaczy bieganie za pociechami.

Oh, jak fajnie, że to napisałaś. Bieganie za trójka dzieci po schodach, prasując, gotując to też wyzwanie.
Dokładnie tak, Aniu.
Zdecydowanie dzieciaki dają nam popalić czasami bardziej niż mocne cardio - czytamy pod zdjęciem.

Wygląda na to, że Ania i jej córki nie mogą narzekać na nudę podczas pobytu na Majorce, na której przebywają już od jakiegoś czasu.

 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w Mercedesie za milion złotych przemierza Warszawę, łamiąc przepi

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska jedzie autem z Klarą. "Piosenka mamusi i tatusia leci". Zaczęły razem śpiewać Whitney Houston

Więcej o: