Anna Lewandowska zabroniła dawać córkom prezenty urodzinowe. Teraz się tłumaczy

Córki Lewandowskich - Klara i Laura, obchodzą urodziny w podobnym czasie. Rodzice zdecydowali się wyprawić im wspólne przyjęcie. Anna przyznała, że poprosiła gości, aby nie przynosili ze sobą prezentów urodzinowych dla dziewczynek.

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Starszą - Klarę, która ma obecnie cztery lata i młodszą - Laurę, która niedawno skończyła roczek. Z okazji urodzin, rodzice postanowili wyprawić dziewczynkom wspólne przyjęcie w domu w Monachium. W ogrodzie Lewandowskich pojawiły się rozmaite dekoracje w kolorze pudrowego różu, które stworzyły bajkowy klimat. Okazuje się jednak, że mama dziewczynek miała do gości nietypową prośbę. Poprosiła aby nie przynosili ze sobą prezentów.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska przyznała, że jej córki nie dostały prezentów urodzinowych

Anna Lewandowska poprosiła gości, aby na przyjęcie urodzinowe Klary i Laury przyszli bez prezentów. Jeśli jednak ktoś nie chciałby zastosować się do jej prośby, zawnioskowała by podarunki były wykonane wyłącznie z ekologicznych materiałów. Urodzinowe restrykcje objęły też babcie dziewczynek - Iwonę Lewandowską i Marię Stachurską. Na łamach "Party" Lewandowska zdradziła dlaczego podjęła taką decyzję. Uważa, że jej dzieciom niczego nie brakuje i nie chce nadmiernie rozpieszczać dziewczynek. Obawia się, że zbyt wiele bodźców powodowanych rzeczami materialnymi może źle wpłynąć na rozwój Klary i Laury. 

Zależy mi, żeby córeczki nie żyły w nadmiarze. Klara jest bardzo wrażliwą dziewczynką i kolejne przedmioty to dla niej nowe bodźce. Niekoniecznie potrzebne.

Trenerka fitness zdradziła też, że lubi dawać swoim ubraniom drugie życie i chętnie rozdaje to, czego już nie nosi. Tego samego uczy swoje córki.

Lubię rozdawać swoje ubrania. Tego samego uczę córki. Klara też ostatnio robiła porządki, wybrała ulubione ciuszki i zabawki, a reszta powędrowała do znajomych i potrzebujących dzieci.

Co sądzicie o decyzji Anny? Dziewczynki powinny dostać prezenty urodzinowe?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.