Anna Lewandowska jest już gotowa na mecz polskiej reprezentacji. Pokazała, jak kibicuje mężowi. Do walizki zapakowała coś specjalnego

Anna Lewandowska już jest gotowa na mecz Polska - Słowacja, w którym wystąpi jej mąż, Robert Lewandowski. Trenerka pokazała, jak wspiera ukochanego.

Reprezentacja Polski już dotarła Sankt Petersburga, gdzie zagra pierwszy mecz w ramach Euro 2020. Biało-Czerwoni zmierzą się ze Słowacją. Ponoć nasi piłkarze traktowani są jak prawdziwe gwiazdy, a szczególną opieką otoczony jest Robert Lewandowski. Na ten mecz czekają wierni fani piłki nożnej, a także Anna Lewandowska, która z niecierpliwością wyczekuje męża na murawie. 

Euro 2020. Polska reprezentacjaEuro 2020. Polska reprezentacja jest już w Sankt Petersburgu

Zobacz wideo Anna, Klara i Lara Lewandowskie będą kibicowały reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją

Anna Lewandowska kibicuje Robertowi Lewandowskiemu

Robert Lewandowski przez lata swojej sportowej kariery doczekał się masy fanów na całym świecie. Nie da się jednak ukryć, że najbardziej wspierają go jego bliscy, zwłaszcza żona i córki - Klara i Laura. Anna Lewandowska za każdym razem pokazuje, jak przygotowuje się do meczu, w którym weźmie udział jej mąż. Często też relacjonuje wspólne oglądanie rozgrywki z córkami. Nie inaczej jest teraz. Do meczu zostało jeszcze kilka godzin, ale trenerka już jest przygotowana.

Anna od jakiegoś czasu przebywa na urlopie na Majorce. Na profilu w mediach społecznościowych chwali się stylizacjami i strojami kąpielowymi, które ze sobą zabrała. Okazuje się, że do walizki nie zapomniała spakować szczególnego elementu garderoby. Trenerka pokazała się na InstaStories w piłkarskiej koszulce w biało-czerwonych barwach. Z tyłu koszulki znalazło się oczywiście nazwisko Lewandowski, a także numer, z którym występuje Robert.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Znając Annę Lewandowską, można przypuszczać, że wieczorem pokaże, jak ogląda mecz i zmagania swojego męża i jego kolegów z drużyny.

Mecz Polska - Słowacja - gdzie i kiedy oglądać?

Zmagania naszej reprezentacji będziemy mogli oglądać w poniedziałek o godzinie 18:00. Transmisja z meczu Polska - Słowacja dostępna będzie na antenie TVP1.

Milena Lewandowska-MirosSiostra Lewandowskiego pozuje w bikini u boku jego żony. Czuła się nieswojo. "Wyzwanie"

Więcej o: