Po latach wyciekły szczegóły z wieczoru kawalerskiego Roberta Lewandowskiego. Wygadał się jego kolega

Robert i Anna Lewandowscy już niedługo będą świętować ósmą rocznicę ślubu. Do tej pory wiedzieliśmy, że piłkarz bawił się na swoim kawalerskim we Francji. Teraz do mediów dotarły nowe szczegóły.

22 czerwca 2013 roku Anna i Robert Lewandowscy wzięli ślub, który odbył się w Serocku. Tym samym zbliża się ich ósma rocznica, co jest okazją do powspominania. Jednym z ciekawszych tematów jest wieczór kawalerski piłkarza, który został zorganizowany we Francji. Co się na nim działo? Jeden z uczestników właśnie zdradził kilka szczegółów.

Zobacz wideo Klara ogląda mecz

Robert Lewandowski - jak się bawił na wieczorze kawalerskim?

Do tej pory wiedzieliśmy, że Robert Lewandowski razem z przyjaciółmi m.in. pływał na luksusowym jachcie wokół Cannes i Nicei. Do mediów trafiły zdjęcia paparazzi z tego momentu. Widzieliśmy na nich np. Wojciecha Szczęsnego oraz Sławomira Peszko. Temat imprezy powrócił przy okazji turnieju Euro 2020, który trwa aktualnie. Dziennikarze portalu Sport.pl skontaktowali się z przyjacielem Lewego, Markiem Kalitowiczem.

Sylwia Bomba"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba kolejną uczestniczką show!

Mężczyzna podczas rozmowy zdradził kilka szczegółów z wieczoru kawalerskiego piłkarza. Okazało się, że przyszły pan młody i jego goście bawili się także w aquaparku, co sprawiło Lewandowskiemu ogromną przyjemność:

Była taka najfajniejsza zjeżdżalnia, do której trzeba było z 5-10 minut postać w kolejce. Zjechaliśmy, idziemy się znowu ustawić. Stoją dzieciaki mniej więcej dziesięcioletnie. I już miały wchodzić na tę zjeżdżalnię, już się doczekały, ale wtedy zobaczyły Lewego. Nie wierzyły. Wyszły z tej kolejki, poszły za nami na koniec, żeby postać obok niego w kolejce i się poprzyglądać - wspominał Kalitowicz.

Jennifer Lopez z córką EmmeCórka Jennifer Lopez staje się zbuntowaną nastolatką. Co za fryzura

Jak widać, dla Roberta Lewandowskiego nie trzeba wymyślać nie wiadomo jakich atrakcji.

Więcej o: