Ewa Kasprzyk pokazała się bez makijażu. Aktorka żartuje ze swoich zmarszczek

Ewa Kasprzyk na swoim profilu na Instagramie opublikowała zabawny filmik. Na nagraniu aktorka wystąpiła bez makijażu. W trakcie dialogu z partnerem żartuje ze swoich zmarszczek.

Ewa Kasprzyk aktywnie działa w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia i nagrania z ukochanym - Michałem Kozerskim. Para zyskała ostatnio na popularności dzięki udziałowi w show telewizji TVN "Power Couple".

Ewa KasprzykKasprzyk sprzedaje dom nad morzem! Cena wysoka, a wnętrza do remontu

Zobacz wideo

Ewa Kasprzyk pokazała się bez makijażu

Ewa Kasprzyk to jest ikoną polskiego kina i telewizji. Zachwycała widzów w takich produkcjach jak: "Kogel-Model", "Kariera Nikosia Dyzmy" czy "Och, Karol 2". Od jakiegoś czasu aktorka działa aktywnie w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie publikuje kadry z prywatnego życia. Obserwatorzy są zachwyceni jej naturalnością, spontanicznością i dystansem do siebie. Ewa nie ukrywa, że przeżywa drugą młodość. Od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana w Mikołaju Kozerskim. 

W ostatnim poście na Instagramie aktorka opublikowała zabawne nagranie z partnerem. Na filmie Kasprzyk pyta mężczyznę czy może powinna zacząć inwestować w kremy pod oczy, po czym wybucha śmiechem, a Mikołaj robi śmieszną minę. Ewa opatrzyła wpis trzech hashtagami.

#naturalność #normalność #natura.
 

Ewa Kasprzyk i Andrzej PiasecznyKasprzyk znalazła plakat Piaska sprzed lat. "Zacznę szperać w odwecie"

Obserwatorki aktorki są zachwycone jej poczuciem humoru. W komentarzach doceniają dystans 64-latki.

Pani Ewo, ja to mówię o sobie, że u mnie już botox nie pomoże, tylko full service. A tak poważnie, naturalność i normalność przede wszystkim, pozdrawiam serdecznie.
...ale pani to się zawsze uda. Super, elegancka, piękna... Jak zawsze.
Pani Ewo, jak ja bym chciała i życzyła sobie i nam wszystkim takiej otwartości, poczucia humoru i podejścia do życia jakie wy jako para macie. Jesteście super pozytywni, uwielbiam was. Pozdrawiam.

Co sądzicie o dystansie Ewy Kasprzyk do jej wieku?

Więcej o: