Uczestniczka "Top Model" spodziewa się dziecka. Ojcem jest gwiazda "The Voice of Poland"

Ona była uczestniczką programu "Top Model", on zachwycał widzów na scenie "The Voice of Poland". Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert zostaną rodzicami. Radosną nowiną podzielili się z fanami na Instagramie.

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka. Oboje wzięli udział w popularnych telewizyjnych show. Gabriela 10 lat temu pojawiła się w drugiej edycji programu "Top Model". Jej przygoda z show zakończyła się w szóstym odcinku. Teraz Pacholarz pracuje jako fryzjerka w modnym warszawskim salonie. Jej partnerem jest Tadeusz Seibert, finalista dziesiątej edycji programu "The Voice of Poland".

'The Voice of Poland'"The Voice". Jeden z uczestników dał kosza Margaret. Teraz spotkał ją w programie

Zobacz wideo

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert zostaną rodzicami

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert dali poznać się widzom za sprawą popularnych, telewizyjnych show. Gabriela po zakończeniu przygody z modelingiem podjęła decyzję o pójściu na studia. W tym samym czasie pracowała jako recepcjonistka w salonie fryzjerskim. Okazało się, że była uczestniczka "Top Model" ma talent do strzyżenia i modelowania włosów. Swoje umiejętności pokazała w drugiej edycji programu "Mistrzowskie cięcie". Teraz jest stylistkom fryzur w modnym warszawskim salonie.

Anna Bałon, Gabriela Pacholarz, Olga KaczyńskaCo robią uczestniczki II edycji "Top Model"

Tadeusz Seibert był finalistą dziesiątej edycji "The Voice of Poland". Należał do drużyny Margaret. Teraz sam udziela lekcji śpiewu, współpracuje z teatrem i filharmonią. Dodatkowo pracuje nad materiałem na debiutancki album. Para zaręczyła się w ubiegłe Boże Narodzenie. Okazuje się, że już niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko.

We wtorek na swoim profilu na Instagramie Gabriela dodała zdjęcie w czerwonym kostiumie kąpielowym. Dziewczyna trzyma ręce na wysokości brzucha złożone w gest przypominający serce. Na zdjęciu widać ciążowe krągłości. Podpis nie pozostawia wątpliwości.

 
Czekałam na to całe swoje życie. I dziś jestem najszczęśliwsza pod słońcem. Tak! Będę mamą!

Życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego najlepszego!

Więcej o: