Co robią uczestniczki II edycji "Top Model"

"Top Model. Zostań Modelką 2" skończył się niedawno, a niektóre z jego uczestniczek, już są profesjonalnymi modelkami...
Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska Forum

Olga Kaczyńska

Zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model. Zostań modelką" nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Program zdecydowanie otworzył jej drzwi do kariery bo oprócz gwarantowanego kontraktu z firmą "Max Factor" oraz agencją "Next" z siedzibą w Nowym Jorku, trafiła również do agencji "D'vision". Olga Kaczyńska w styczniu wyrusza także na podbój wybiegów w Londynie, Mediolanie i Paryżu. Na polskim gruncie natomiast jako faworytka i ulubienica Dawida Wolińskiego bierze udział we wszystkich jego pokazach.

Anna Bałon Anna Bałon Forum

Anna Bałon

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w 2 edycji "Top Model. Zostań modelką" mimo trudnego charakteru znakomicie radzi sobie w świecie mody. Oprócz sesji okładkowej dla magazynu "Glamour" i udziału w pokazach Dawida Wolińskiego, Ania Bałon odniosła wielki sukces podczas paryskiego święta mody -  Fashion Week. Dodatkowo właściciel prestiżowego portalu models.com - Wayne Sterling, zadeklarował chęć współpracy z Bałon.

Magdalena Roman Magdalena Roman Forum

Magdalena Roman

Znakomicie radzi sobie również uczestniczka, która de facto na własne życzenie opuściła program na długo przed finałem. Magda Roman mimo że nie chciała wziąć udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej nie narzeka na brak propozycji. Oprócz współpracy z "Glamour", "Vivą" i hiszpańską "Telvą" wpadła w oko face hunterowi - najsłynniejszy bloger w świecie mody - Yvan Rodic - zamieścił zdjęcie Magdy na swojej stronie. Dodatkowo już w trakcie trwania programu właściciel models.com - Wayne Sterling zaproponował jej współpracę i zamieszczenie profilu na tej prestiżowej w świecie mody stronie. Ogromnym sukcesem jest także współpraca z Milesem Aldridgem - fotografem, który będzie wraz z Magdą przygotowywał sesję do "Vogue".

Oliwia Downar-Dukowicz Oliwia Downar-Dukowicz Złote Tarasy

Oliwia Downar-Dukowicz

Zainteresowanie wzbudza także Oliwia Downar - Dukowicz. Właśnie została twarzą kampanii reklamowej centrum handlowego Złote Tarasy. Jako uczestniczka programu doceniono ją za najpiękniejsze włosy wręczając jej nagrodę od firmy Pantene a także firma Blendamed nagrodziła jej piękny, śnieżnobiały uśmiech.

Vera Suprunenko Vera Suprunenko Forum

Vera Suprunenko

Sukcesy odnosi również Vera Suprunenko, która oprócz sesji dla magazynu "Cosmopolitan" wzięła również w pokazie Mariusza Przybylskiego. Została także zaproszona przez niego na pokaz podczas Tygodnia Mody w Berlinie.

Honorata Wojtkowska Honorata Wojtkowska Forum

Honorata Wojtkowska

Honorata wzięła udział w pokazie kolekcji Mohito przygotowanej we współpracy ze stylistami "Glamour" a także podpisała kontrakt z agencją modelek D'vision

Joanna Kudzbalska Joanna Kudzbalska Forum

Joanna Kudzbalska

Jej nietypowa uroda zainteresowała Dawida Wolińskiego, na którego pokazach można zobaczyć Joannę, ma ona także już za sobą sesję dla magazynu "Glamoure".

Michalina Manios Michalina Manios Forum

Michalina Manios

Michalina mimo udziału w wielkim finale programu na razie nie odnosi spektakularnych sukcesów. Ze względu na swoją androgeniczną urodę  wraz ze swoją menedżerką stawiają na udział w pokazach mody męskiej. Michalina przyznaje, że sam udział w "Top Model. Zostań modelką" był jej wielkim sukcesem dzięki któremu poczuła się bardziej kobieca i pewna swojej wartości.

Gabriela Pacholarz Gabriela Pacholarz Forum

Gabriela Pachlarz

Gabriela mimo swojej przebojowości i ogromnej pewności siebie raczej nie ma szans na podbicie świata mody. Stara się jednak wykorzystać swoje "5 min" i swoją "karierę medialną" próbuje rozruszać w myśl zasady - nie ważne co mówią, ważne żeby mówili... Na pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się próbując wzbudzić sensację prześwitującą bluzeczką...

Viktoria Driuk Viktoria Driuk Forum

Viktoria Driuk

Mimo temperamentu i pewności siebie Viktoria nie zaskarbiła sobie przychylności jurorów i ekspertów w świecie mody. Raczej nie ma szans na rozwój kariery modelki. Nie otrzymuje propozycji ani też nie ma większych perspektyw zaistnienia na polskich a tym bardziej światowych wybiegach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.