"Hotel Paradise". Maurycy się wygadał. Przyznał, z kim Simon zdradził Bibi. "Dużo osób to widziało"

Maurycy z "Hotelu Paradise" odniósł się do relacji Bibi i Simona. Przyznał, że doszło do zdrady, jednak ma nadzieję, że wszystko się między nimi ułoży.

W czwartek odbył się finał "Hotelu Paradise". Po zakończeniu programu uczestnicy mogli wreszcie zdradzić, jakie relacje ich łączą i które pary przetrwały. Simon zamieścił wówczas wpis i przyznał, że tworzy związek z Bibi, jednak "mieli swoje problemy po powrocie do rzeczywistości". Komentarze internautów wskazywały, że na chwilę się rozstali, a w tym czasie Simon był dosyć otwarty na poznawanie innych kobiet. Maurycy zdradził, co się stało.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

Basia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Basia i Krystian się rozstali. "Ona mi nie dawała luzu"

Maurycy z "Hotelu Paradise" o relacji Bibi i Simona

Maurycy z "Hotelu Paradise" odniósł się do problemów w relacji Bibi i Simona. W rozmowie z portalem przeAmibitni przyznał, że słyszał o doniesieniach na temat rzekomego pocałunku kolegi z Moniką Kociołek z Teamu X. Miało do niego dojść podczas imprezy w jednym z warszawskich klubów, a zbliżenie widziało wówczas sporo osób. Dziwił się, że Simon, wiedząc, że jest rozpoznawalny, zdecydował się na tak jawne okazywanie sobie uczuć z Moniką.

Podobno z Moniką Kociołek, ale nie wiem, nie widziałem tego. To jest niesamowite, że teraz ludzie nas rozpoznają i mimo że nie było zdjęć, że Simon się z kimś całował, to dużo osób to widziało i się rozpisywali na ten temat - przyznał Maurycy.

Jak na to wszystko zareagowała Bibi? Nie wiadomo, czy podczas rzekomego zbliżenia z Moniką, uczestniczka "Hotelu Paradise" była w związku z Simonem. Być może zrobili sobie przerwę.

No wyszło, jak wyszło, ale co z tego będzie. Trochę słabo, że to się stało, ale nie wiem, jaka między nimi jest relacja, co się między nimi rozwaliło. Mam nadzieję, że to naprawią. Nie wiem też, jakie sobie warunki ustalili, więc trudno powiedzieć. Może ona się źle zachowała wobec Simona, wiec stwierdzili, że są teraz tak na luzie, nie chcą związku.

Z pewnością słowa Maurycego udowadniają, że Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" przechodzili trudne momenty. Wydaje się jednak, że próbują zapomnieć o tym, co było, o czym świadczy wpis uczestnika sprzed kilku dni.

Wszyscy wiemy, że życie to nie jest bajka. W rzeczywistości są prawdziwe problemy, sprzeczki, i nieporozumienia. (...)  Jeżeli chodzi o moją relacje z Bibi, (...) mieliśmy swoje problemy po powrocie do rzeczywistości. Dzieliło nas tysiące kilometrów, różnica czasu. Wszyscy chyba wiemy, że życie bywa trudne.... Ale jak się kocha i to naprawdę, to wszystko jest możliwe!

Nathalia z trzeciej edycji 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Nathalia w głosowaniu zrobiła na złość Marcinowi?

Myślicie, że faktycznie jest między nimi tak dobrze jak sugerują?

Zobacz też: "Hotel Paradise". Bibi skomentowała niespodziewaną decyzję Krystiana. "Jedna z ważniejszych lekcji"

Więcej o: