"Hotel Paradise". Nathalia w głosowaniu zrobiła na złość Marcinowi? Mina Bibi mówiła sama za siebie. "Pseudo-przyjaciółki"

W finale "Hotelu Paradise" Nathalia zagłosowała przeciwko Bibi i Simonowi, na których postawili Marcin i Kara. Zrobiła na złość? Pomiędzy uczestniczkami doszło do wymiany zdań.

W finałowym odcinku "Hotelu Paradise" byli uczestnicy głosowali na jedną z dwóch par. Bibi i Simon otrzymali głosy od Marcina i Kary. Kiedy została wywołana Nathalia, zagłosowała odwrotnie. Nie chciała stać obok swojego byłego partnera i jego nowej dziewczyny? Bibi nie miała wątpliwości, że właśnie tak się stało, a gdyby nie jej napięte relacje z Marcinem, Nathalia zagłosowałaby inaczej.

Basia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Basia i Krystian się rozstali. "Ona mi nie dawała luzu"

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

"Hotel Paradise". Bibi oskarża Nathalię o złośliwość w głosowaniu

Przypomnijmy, że Nathalia rozstała się z programem, kiedy stworzyła głębszą relację z Marcinem, w którym się zakochała. Ten jednak szybko pocieszył się nową partnerką - Karą, z którą również zaczął tworzyć związek. Nathalia poczuła się porzucona i wykorzystana, o czym otwarcie mówiła. Na finałowym głosowaniu na zwycięską parę Marcin i Kara zagłosowali na Bibi i Simona. Potem przyszła pora na Nathalię. Ta postawiła na Basię i Krystiana.

Cały czas byłam murem za Basią. Najbardziej jej ufałam. Bardzo zbliżyłam się do Bibi. Była dla mnie bliska i nadal jest - powiedziała Nathalia przed kamerą.

Prowadząca Klaudia El Dursi zapytała, dlaczego zagłosowała na Basię i Krystiana.

Cenię ich bardzo za lojalność i szczerość. Trzymam za nich kciuki. I obu parom życzę powodzenia, będę wam kibicować, abyście utworzyli miłość razem - powiedziała Nathalia.

Jednak po minie Bibi było widać jednoznacznie, że nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Z jej twarzy zniknął uśmiech. Większość uczestników poszło zgodnie z głosem Nathalii i także stanęli za Basią i Krystianem. Ostatecznie Bibi i Simon zostali jedynie z głosami od Marcina i Kary. Zawiedziona finalistka dała znać o swoim niezadowoleniu.

Bibi, czy spodziewałaś się, że Nathalia podejmie taką decyzję? - pytała Klaudia El Dursi.
Myślę, że po prostu zaistniała inna sytuacja, stąd też ten wybór - odpowiedziała z poważną miną.
A o jakiej sytuacji mówisz? - dopytywała prowadząca program.
Jeżeli chodzi o Karę i Marcina po prostu - odparła Bibi.

Po chwili Nathalia zabrała głos.

To nie miało żadnego wpływu. Także tutaj nie musicie niczego brać do siebie, jeśli chodzi o to, co wyszło pomiędzy nami - wyjaśniła Nathalia.

'Hotel Paradise' finałWielki finał "Hoteul Paradise" za nami. Kto wygrał? Niedowierzanie! Uczestnik rzucił kulą

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mają wątpliwości 

Jednak Bibi raczej jej nie uwierzyła. Wśród internautów zdania są podzielone, ale pojawiają się głosy, że zarówno Nathalia, jak i inni uczestnicy zagłosowali odwrotnie niż Kara i Marcin, bo para ta nie była zbyt lubiana.

Wiadomo co tu zagrało... Kara i Marcin.
To było do przewidzenia. Marcin i Kara zostali "sami".
Te pseudo-przyjaciółki zapewne z zazdrości odrzuciły Bibi i Simona - piszą internauci na facebookowym profilu "Hotelu Paradise".

Okazało się, że jedna z najwierniejszych sobie par nie zgromadziła na tyle sympatii, aby pociągnąć za sobą tłumy. A wy jak myślicie, Nathalia specjalnie zagłosowała inaczej niż Marcin?

Więcej o: