"Rolnik szuka żony". Sara z czwartej edycji wzięła ślub! Chwali się suknią: Moja wyśniona, wymarzona

Uczestniczka czwartej edycji "Rolnik szuka żony" znalazła miłość poza programem. Sara Szewczyk wzięła ślub! Na Instagramie udostępniła relacje z ceremonii.

Sara Szewczyk na próżno szukała prawdziwego uczucia w programie "Rolnik szuka żony". W czwartej edycji show prowadzonego przez Martę Manowską walczyła o względy Karola, który choć nawiązał z nią bliższy kontakt, ostatecznie nie zdecydował się na pogłębienie relacji z żadną z kandydatek.

Sara jednak nie zwątpiła w miłość i odnalazła swoją drugą połówkę poza kamerami. Już od dłuższego czasu chwaliła się w social mediach zdjęciami z partnerem, aż w końcu doczekała się dnia ślubu. Zobaczcie, jak prezentowała się w tej wyjątkowej chwili. 

Zobacz wideo Sara znalazła miłość poza programem, ale niektórym udało się stworzyć szczęśliwą relację przed kamerami!

Sara z "Rolnik szuka żony" już po ślubie

Ponad 13 tysięcy obserwatorów śledzi aktywność Sary Szewczyk na Instagramie i tym samym mogło podejrzeć przygotowania byłej uczestniczki "Rolnik szuka żony" do ceremonii ślubnej. Kobieta już kilka dni temu chwaliła się stworzoną na tę okazję suknią, którą odebrała tydzień przed uroczystą chwilą. Sara, choć zachwycona efektem krawców, martwiła się, czy proces odchudzania nie wpłynie źle na dopasowanie kreacji. 

Moja wyśniona, wymarzona suknia ślubna. Było ciężko, bo ostatnio waga leci jak opętana, ale już blisko, więc może nie schudnę - pisała w social mediach.

Magda z 'Rolnik szuka żony' została mamą"Rolnik szuka żony". Magda została mamą! Znamy płeć i imię maleństwa

W końcu nadszedł dzień, w którym Szewczyk złożyła przed ołtarzem małżeńską przysięgę. Z fanami podzieliła się ważnymi momentami z ceremonii, publikując na Instagramie zdjęcia oraz filmiki z kościoła oraz z sali weselnej.

Sara z 'Rolnik szuka żony' (ślub)Sara z 'Rolnik szuka żony' (ślub) Instagram/@saritka_sz

Więcej fotografii panny młodej znajdziecie w naszej galerii!

Kim jest mąż Sary Szewczyk? Bohaterka show TVP chętnie pokazuje jego wizerunek w mediach społecznościowych, ale nie zdradza personaliów partnera. Wiadomo jedynie, że zakochanych łączy szczególna relacja, w której nie brakuje również drobnych sprzeczek. 

Na kilka dni przed ślubem kochamy się i kłócimy w tych samych proporcjach. Niczym włoskie małżeństwo, ja z moim Belmondo - żartowała odrzucona w "Rolniku..." przez Karola kobieta.

Nowożeńcom gratulujemy i życzymy wytrwałości!

Marta Manowska, Adam"Sanatorium miłości". Adam wziął ślub! Marta Manowska pokazała zdjęcie z ceremonii

Więcej o: