Magdalena Stępień zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży. "Kocham moje ciało za to, czego dokonało"

Magdalena Stępień wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Modelka stale relacjonuje przygotowania do porodu, a teraz zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży.

W grudniu Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień potwierdzili krążące doniesienia, że zostaną rodzicami. Rzeźniczak po raz drugi (piłkarz ma już trzyletnią córkę, Inez), natomiast Stępień po raz pierwszy. Modelka pokazała nowe zdjęcie z ciążowym brzuchem i zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży.

Magdalena Stępień, Jakub RzeźniczakStępień i Rzeźniczak dekorują pokój dziecka. Piłkarz sam złożył łóżeczko

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Magdalena Sępień zdradziła, ile przytyła w ciąży

Odkąd piłkarz i modelka pochwalili się, że zostaną rodzicami, chętnie dzielą się przygotowaniami do narodzin dziecka. Pokazują, jakie ubranka i zabawki kupili dla syna, któremu chcą dać na imię Oliwier, zaprezentowali, jak urządzili pokój dla malucha, a Magdalena Stępień regularnie chwali się ciążowymi krągłościami. 

Modelka zamieściła najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w bieliźnie i pokazuje brzuch. W opisie do zdjęcia zdradziła, że w tym tygodniu będzie obchodzić swoje urodziny i skończy 30 lat, a za 10 tygodni powita na świecie syna. Przy okazji podzieliła się też informacją, o której często mówią ciężarne, czyli, ile przytyła w czasie ciąży.

Nadchodzący tydzień będzie jednym z wyjątkowych w moim życiu. Nastąpi u mnie zmiana kodu na 3 z przodu. Żeby 3 nie było mało, to zaczynamy również 30. tydzień ciąży. Aż trudno uwierzyć, że za niecałe 10 tygodni będziesz maluszku już z nami na świecie. Przytyłam już 20 kg, ale powiem Wam, że kocham moje ciało za to, czego dokonało - napisała.

Magdalena Stepień z ciążowym brzuchemMagdalena Stepień z ciążowym brzuchem Instagram/magdalena___stepien

Myślicie, że skoro para chętnie dzieli się przygotowaniami do narodzin syna, to po jego narodzinach też chętnie będzie dzielić się jego fotkami i opowiadać, jak wygląda życie z maluchem? 

Więcej o: