Alona Kravchenko to prawdziwa Roszpunka. Jej włosy liczą niemal dwa metry! Czasem się o nie potyka

Alona Kravchenko ostatni raz odwiedziła fryzjera w wieku pięciu lat. Jej włosy są już dłuższe niż ona sama, ale okazuje się, że to prawie żaden problem.

Jeśli uważacie, że to Marina Łuczenko lub Doda mają naprawdę długie włosy, to zaraz będziecie w niezłym szoku. W Odessie na Ukrainie mieszka pewna wyjątkowa Roszpunka, która zadziwia każdego, kogo spotyka na swojej drodze. Poznajcie Alonę Kravchenko i jej naprawdę (serio!) długie włosy.

Zobacz wideo Fryzjera za to odwiedza Olga Kalicka. Ale ciemny kolor

Alona Kravchenko to prawdziwa Roszpunka. Jej włosy liczą niemal dwa metry! Czasem się o nie potyka

Nie wiemy, czy Alona podcina swoje końcówki tylko w pełnię księżyca, ale z pewnością niejedna kobieta chciałaby znać jej sekret dbania o włosy. Influencerka z Ukrainy prowadzi profil na Instagramie, na którym prezentuje swoją nietuzinkową fryzurę. Ta mierzy ok. 1,8 m i jest wielkim powodem do dumy dla Kravchenko.

 

Alona ostatni raz zasiadła na fotelu fryzjerskim, gdy miała pięć lat. Od tamtej pory nie zdecydowała się na odważne cięcie, tylko sama w domowym zaciszu podcina końcówki co sześć miesięcy. Pewnie się zastanawiacie, w jakim są stanie. Czy ma włosy zniszczone? Łupież? A może włosy przetłuszczające się? Okazuje się, że długość nie wpływa na ich pielęgnację. Influencerka zdradziła, że nie myje ich częściej niż raz na trzy tygodnie.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska cieszy się, że spędzi majówkę z mężem. Ma jednak jeden problem

Uwielbiam moje cenne długie włosy i uwielbiam o nie dbać. Ale nie myję ich zbyt często, ponieważ myślę, że produkty pielęgnacyjne nie są dla nich dobre i mogą sprawić, że będzie struktura włosa będzie cieńsza i zahamują ich wzrost. Lubię naturalność, a naturalne olejki są dla nich najlepsze i pomagają zachować ich połysk - zdradziła w rozmowie z Daily Mail.
 

Skąd w ogóle pomysł na taką fryzurę? Alona cały czas pamięta słowa matki, która w dzieciństwie jej powtarzała, że długie włosy najpiękniej zdobią kobietę.

Odkąd pamiętam, mama mówiła mi, że kobieca uroda wypływa bezpośrednio z kobiecych włosów. Miała rację, ponieważ tak naprawdę na świecie nie ma nic piękniejszego niż kobieta z naturalnymi, rozwianymi włosami.

Julia KamińskaJulia Kamińska pozuje na ogromnym tarasie! Aktorka ma świetny widok na całe miasto

Jednak posiadanie tak długich włosów czasem wiążę się z niecodziennymi problemami. Gdy je rozpuści, zdarza jej się o nie potykać. Dlatego na co dzień stawia na ciężki kok.

 

Dziewczyna stawia przede wszystkim na naturalne produkty, a o fryzurę dba najlepiej, jak potrafi. Nie kręci ich, nie prostuje. Tylko je podziwiać!

 
Więcej o: