Monika Zamachowska zostanie coachem? W jej firmie zaszły spore zmiany. Zniknął ślad po Zbigniewie

Wygląda na to, że Monika Zamachowska szybko otrząsnęła się po rozstaniu z mężem. Dziennikarka prężnie działa w branży PR-owej i skupiła się na rozwoju firmy. Przy okazji zdecydowała się na ważne zmiany w biznesie. Pozbywa się "pamiątek" po Zbigniewie?

Monika Zamachowska zaczyna nowy etap w swoim życiu. Choć jeszcze nie może pochwalić się rozwodem ze Zbigniewem, to już poprosiła pierwszego z trzech mężów, Willa Richardsona, o możliwość posługiwania się jego nazwiskiem, z którym kojarzono ją przed związkiem z Zamachowskim.

ONSMonika Zamachowska z rozrzewnieniem wspomina dawne czasy. Wyznała, czego najbardziej jej brakuje

Monika Zamachowska będzie uczyć o wolności finansowej

Monika Zamachowska po rozstaniu ze Zbigniewem w końcu, jak sama wspomniała na Instagramie, "połączyła kropki". Mimo że para nie wzięła jeszcze rozwodu, dziennikarka wprowadziła w życie znaczące zmiany. Po wyprowadzce aktora prędko pozbyła się z mieszkania jego rzeczy. Na miejscu czarnego pianina stanął fotel i lampa. Zniknęły również obrazy należące do męża, ale Zamachowska szybko zastąpiła je zupełnie nowymi. Na pustej ścianie zawisło dzieło przestawiająca różaną suknię.

Na polu biznesowym zmiany zostały wdrożone w równie szybkim tempie. Dziennikarka ruszyła z promocją swojej strony internetowej, podczas gdy informacje o jej separacji ze Zbigniewem wypływały na światło dzienne. Domena wcześniej nosiła nazwę monikazamachowska.pl. Na Instagramie figuruje już jako Monika Richardson, a nazwa jej firmy PR-owej przeszła podobną modyfikację, sprowadzając się do nazwiska pierwszego męża. Prezenterka spełnia się teraz w roli coacha. Razem z Tomaszem Kammelem i Qczajem zabierze głos podczas motywacyjnej konferencji. W sieci już 29 kwietnia zostanie opublikowany jej wykład "Od zera do 5 źródeł dochodu pasywnego dla ciebie".

Chcielibyście wysłuchać jej rad dotyczących niezależności finansowej? 

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska już nie nosi tego nazwiska. Zmieniła je

Księżna Kate, Carole MiddletonMatka Kate została milionerką przed trzydziestką. W jakiej branży pracuje?

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zwyczajach w domu. Podawała mężowi kapcie!
Więcej o: