Monika Zamachowska obchodzi 49. urodziny. "Jestem szczęśliwą kobietą. To będzie mój rok"

Monika Zamachowska skończyła 49 lat. Z tej okazji opublikowała zdjęcie kwiatów i dodała post na Instagramie, w którym nie ukrywa swojego szczęścia.

Ostatnio Monika Zamachowska powróciła na pierwsze strony gazet. Stało się tak za sprawą jej głośnego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Aktor wyprowadził się z ich mieszkania na Żoliborzu, co uwiecznili paparazzi. Wygląda jednak na to, że Monika Zamachowska nie rozpacza za mężem. Świadczy o tym jej najnowszy post na Instagramie.

Przeczytaj również: Monika Zamachowska przemeblowała mieszkanie po rozstaniu. Pokazała, co stoi zamiast pianina Zbyszka. Utarła mu nosa?

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Przeczytaj także: Monika Zamachowska ogłasza: Czuję się spokojna i zaopiekowana. W salonie pojawiła się wyjątkowa pamiątka. Kojarzycie ją

Monika Zamachowska świętuje urodziny

Dziennikarka obchodzi właśnie 49. urodziny. Z tej okazji wrzuciła na Instagram dwa bukiety kwiatów, które prawdopodobnie otrzymała. Zdjęciu towarzyszy optymistyczny wpis, w którym Monika Zamachowska nie ukrywa, że jest już szczęśliwa.

Z okazji moich urodzin życzę wszystkim wspaniałej niedzieli! PS. Jestem szczęśliwą kobietą. Dziękuję za wszystko, co dostałam. (...) Czuję cudowną energię od ludzi, tych najbliższych i tych całkiem obcych. Myślę nieskromnie, że to będzie mój rok i przepraszam, jeśli to zabrzmiało arogancko. Po prostu mam wrażenie, że nareszcie połączyłam kroki. Kocham was - napisała.

Wszystko wskazuje na to, że Monice Zamachowskiej rozstanie służy. 

 

Polecamy również: Monika Zamachowska przeżywa rozstanie ze Zbigniewem, ale na horyzoncie kręci się adorator. "Wcześniej był niezauważalny"

W komentarzach fani składali życzenia dziennikarce. My również się do nich przyłączamy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.