Monika Zamachowska przemeblowała mieszkanie po rozstaniu. Pokazała, co stoi zamiast pianina Zbyszka. Utarła mu nosa?

Monika Zamachowska opublikowała zdjęcie salonu "na specjalne życzenie internautów". Tak zagospodarowała puste miejsce po pianinie Zbyszka.

Dwa tygodnie temu media obiegły niepokojące informacje - małżeństwo Zamachowskich przechodzi kryzys. Dowodem miały być zdjęcia Zbyszka, który wyprowadzał się od żony i zabierał z jej mieszkania swoje najcenniejsze rzeczy (m.in. obraz oraz czarne pianino). Te doniesienia okazały się prawdziwe, a Monika przyznała w rozmowie z "Faktem", że trzeci rozwód jest bardzo prawdopodobny. Dziennikarka powoli układa sobie życie na nowo. Zaczęła od małego przemeblowania w salonie.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Zbigniew Zamachowski zabrał z domu Moniki czarne pianino. Co stanęło w jego miejscu? Nic wartościowego

Kilka dni temu Monika Zamachowska pokazała, jakim obrazem zastąpiła ten, który zabrał ze sobą do nowego lokum Zbyszek. Dziennikarka wybrała pewne dzieło przedstawiające różaną suknię, która ma oznaczać nowy początek. W Wielką Sobotę na "specjalne życzenie internautów", zaprezentowała, jak zagospodarowała wolne miejsce w salonie. Na miejscu pianina aktora stoi teraz fotel i lampa.

Na specjalne życzenie internautów: To miejsce po pianinie... A teraz święconka, zamierzam wedrzeć się do kościoła. Jak myślicie, jakie mam szanse, że mi się uda? - dopytywała?
 

Wdzięczni internauci ruszyli z życzeniami. Wyrazili nadzieję, że Monika szybko upora się ze sporymi zmianami w życiu.

Pani Moniko, spokoju. Uda się pani.
Uwielbiam (śmiech)! Pani Moniko, dobrych świąt!
Ładne zdjęcie - chwalili.

Cieszycie się, że Zamachowska zaczęła tak otwarcie mówić o rozstaniu? Być może w taki sposób chce wbić mężowi szpilę. W końcu miał ją zostawić dla innej kobiety...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.