Monika Zamachowska z rozrzewnieniem wspomina dawne czasy. Wyznała, czego najbardziej jej brakuje

W najnowszym wpisie na Instagramie Monika Zamachowska wyznała, jak wygląda jej praca podczas pandemii oraz za czym najbardziej tęskni.

Po rozstaniu z mężem Monika Zamachowska musiała poukładać swoje życie na nowo. Zaczęła od nowej fryzury i metamorfozy wystroju mieszkania, ale na zmianę podejścia przyszedł czas dopiero teraz. Dziennikarka przyznała, że zamierza teraz poświęcić więcej uwagi swojej mamie i dzieciom, które od czasu rozstania wychowuje samotnie. Coraz częściej dzieli się również swoimi przemyśleniami dotyczącymi życia i przyszłości. Chociaż pewien rozdział Monika Zamachowska uznała już za zamknięty, nie zamierza rezygnować ze wspomnień, które ją uszczęśliwiają. W najnowszym poście dziennikarka wróciła myślami do czasów sprzed pandemii. Wyznała, czego najbardziej jej brakuje. 

Monika Zamachowska, Gabriela Muskała, Zbigniew ZamachowskiZamachowski powiedział Monice o "uczuciu do Gabrysi"? "Namiętność wybuchła w teatrze"

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Zamachowska wraca myślami do czasów sprzed pandemii. Czego najbardziej jej brakuje? 

Dziennikarka przyznała, że w pracy najbardziej brakuje jej ludzi i nowych znajomości, zawartych niekiedy całkiem przypadkowo. Zamiast ożywionych rozmów, panuje wszechobecna cisza, a czas wolny spędza się raczej w samotności. 

Praca w pandemii. Wiem, że był czas się przyzwyczaić, ale wciąż z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy w robocie poznawało się nowych, ciekawych ludzi. Można było spotkać się, pogadać, zadzierzgnąć znajomość...dzisiaj raczej samotnie, raczej ze wzrokiem wbitym w podłogę, z maseczką na twarzy. No ale jest praca. A tę trzeba szanować nade wszystko... szanujcie swoje życie, jakie by nie było.
 

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska opublikowała wymowną grafikę. "Wszystko się skończyło"

Chociaż początek wpisu raczej nie prezentuje się zbyt optymistycznie, w jego dalszej części Monika Zamachowska zwraca się bezpośrednio do internautów. Radzi, aby szanowali swoje życie bez względu na to, jakie ono jest. 

Więcej o: