Monika Zamachowska urządza się na nowo po wyprowadzce męża. Pokazała, jaki obraz dostała. "Na moje nowe życie"

Monika Zamachowska urządza się na nowo po wyprowadzce męża, Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka ma nowy obraz, który powiesiła w miejscu obrazu zabranego przez aktora.

Od kilku dni nie przestaje być głośno o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Wydawało się, że para wiedzie spokojne życie, aż w sieci pojawiły się zaskakujące zdjęcia. Paparazzi uwiecznili moment wyprowadzki aktora z mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Zamachowski zabrał część mebli, a także kilka obrazów. Zamachowska postanowiła wypełnić pustkę po mężu, a właściwie po jednym z obrazów i już może pochwalić się nowym.

Monika ZamachowskaZbyszek zabrał obraz, ale Monika Zamachowska nie rozpacza. Ma już nowy

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim: "Podaję mu kapcie"

Monika Zamachowska ma nowy obraz

Rozstanie pary nadal jest owiane pewną tajemnicą i tak naprawdę nie wiadomo, co było powodem rozejścia się Zamachowskich. Nieoficjalnie mówi się, że miało ich poróżnić podejście do pracy - Monika starała się walczyć o utrzymanie na wysokim poziomie, a Zbyszek popadał w melancholijne rozmyślenia. Dodatkowo podobno był przygnębiony, bo przez obecną sytuację nie ma zbyt wielu propozycji pracy. Trudno powiedzieć, czy to prawda, ale skoro aktor wyprowadził się, a jego żona już zaczęła wprowadzać zmiany w mieszkaniu, to chyba świadczy o tym, że na razie nie planują powrotu do siebie.

Zamachowska niedawno została zauważona przez paparazzi, kiedy to wychodziła ze sklepu z dużym obrazem. Teraz pokazała w mediach społecznościowych, gdzie prezent od przyjaciela znalazł miejsce w jej domu.

Nowa sukienka na moje nowe życie. Przyjaciel mi podarował, a moja przyjaciółka powiedziała, że to tak naprawdę jest zbroja. Może ma rację? Grunt, że jest miękka w dotyku. Miejcie miły wieczór - napisała Zamachowska.
 

Pod wpisem dziennikarki nie zabrakło głosów wspierających fanów. W komentarzach dali jej nieco otuchy i zachęcili do pozytywnego myślenia.

Nowe życie będzie jak ta sukienka, piękne.
Kobiety bardzo panią wspierają. Wiemy, co się czuje w takich momentach. Nie idzie pani sama.
Będzie dobrze/lepiej! Trzeba myśleć pozytywnie!
Da pani radę. Mocno trzymamy kciuki za panią.
Pani Moniko podziwiam panią za siłę działania. Musi pani kiedyś napisać emocjonalną książkę o miłości i sile kobiety na pani przykładzie - czytamy pod wpisem.

Chcielibyście przeczytać książkę o miłości i sile kobiety napisaną przez Monikę Zamachowską?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!