Monika Zamachowska rozmyśla nad zmianami w życiu. "Nie miałam w planach bycia samotną matką"

Monika Zamachowska w najnowszym poście na Instagramie odniosła się poniekąd do rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Opowiedziała o nowym rozdziale w życiu.

Ponad tydzień temu media obiegły wieści o rozpadzie małżeństwa Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Szybko pojawiły się również zdjęcia paparazzi, na których mogliśmy zobaczyć, jak aktor wynosi się z domu żony do swojej małej kawalerki na Mokotowie. Dziennikarka do tej pory nie odniosła się do najnowszych rewelacji. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że to bolesny czas i nie chciała wchodzić w szczegóły.

Blanka LipińskaRząd wprowadza nowe obostrzenia. Lipińska załamana. "Żegnajcie rzęsy, paznokcie, włosy"

Monika Zamachowska rozmyśla o nowym rozdziale w życiu

Sami zainteresowani nie powiedzieli o przyczynach rozstania, jednak nam udało się dowiedzieć, że Monika Zamachowska była zmęczona rozwiązywaniem problemów męża. Co więcej, ponoć ma wciąż nadzieję, że uda im się naprawić relację, a separacja ma pokazać aktorowi, co może stracić. 

Monika Zamachowska, Zbigniew ZamachowskiZnamy kulisy rozstania Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. "Czuła się zmęczona"

W najnowszym poście na Instagramie dziennikarka zareklamowała swoją firmę, zajmującą się PR, a także odniosła się do nowego rozdziału w swoim życiu, który z pewnością związany jest z rozpadem małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Wspomniała też o samotnym macierzyństwie. 

(...) Dzięki tej stronie mam nadzieję już niedługo stanąć mocno na własnych nogach. Może nie miałam w planach bycia samotną mamą, ale tego chyba nikt nie planuje, a żyć trzeba, prawda? Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa i zapraszam na moją stronę - napisała na Instagramie Zamachowska.
 

W komentarzach pojawiło się wiele pełnych wsparcia komentarzy, głównie od kobiet. Myślicie, że już niedługo Monika Zamachowska opowie więcej o rozstaniu?

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim: "Podaję mu kapcie"

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: