Monika Zamachowska opublikowała wymowną grafikę. "Wszystko się skończyło". Fani pewni, że chodzi o małżeństwo

Ostatni instagramowy post Moniki Zamachowskiej poruszył internautów. Dziennikarka zamieściła cytat, który mówi o początku nowego życia.

Monika Zamachowska w Wielki Piątek podzieliła się z fanami wymowną grafiką. Internauci szybko zaczęli snuć teorię, że dziennikarka choć nie wprost, to mówi o rozwodzie i rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu. 

Monika Zamachowska, Zbigniew ZamachowskiZamachowska zdradza szczegóły rozstania! "To była jego decyzja". Teściowa nie lubiła Zbyszka

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Zamachowska: Wszystko się skończyło

Do niedawna informacja o tym, że małżeństwo Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego rozpadło się, należało jeszcze do sfery domysłów. O tym, że czeka ich rozwód spekulowano na podstawie zdjęć paparazzi, którzy przyłapali aktora podczas wyprowadzki, kiedy wynosił z domu meble i pamiątki. Teraz wszystko jest już jasne - Monika Zamachowska udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że mąż ją zostawił. Na tym jednak nie koniec, bo prezenterka opublikowała na Instagramie wymowną grafikę, która traktuje o smutnych zakończeniach i nowych rozdziałach w życiu. 

Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek - czytamy na grafice. 

Tę Zamachowska opatrzyła lakonicznym, ale znaczącym wpisem z hasztagiem. 

Wielki Piątek #koniec
 

Zbigniew Zamachowski/ Gabriela MuskałaKim jest Gabriela Muskała? To w niej Zamachowski ma znajdować oparcie po rozstaniu

Fani komentują 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani szybko odnieśli się do zamieszczonego na grafice cytatu. Wielu z nich uznało, że post niekoniecznie ma religijny wydźwięk, a dziennikarka publikując cytat, dosadnie skomentowała koniec swojego małżeństwa. Inni próbowali też wspierać Zamachowską. 

Dla pani to wszystko się tak naprawdę zaczyna.
Teraz można zacząć po swojemu, na własnych zasadach. To jest dobry czas Moniko.
Będzie dobrze - pocieszali. 

A jak wy interpretujecie publikację Moniki Zamachowskiej?

Więcej o: