Krótka historia mieszkania Zamachowskich. Zbyszek zabrał swoje rzeczy, a Monika uzupełnia puste miejsca

Monika Zamachowska powoli stara się zapomnieć o mężu. Z jej mieszkania zniknęło już należącego do niego pianino i obrazy, a na ich miejscu pojawiły się nowe elementy wystroju. Jak zmieniło się wnętrze mieszkania dziennikarki po wyprowadzce Zbigniewa?
Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od żony Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od żony Plotek Exclusive

Zbigniew Zamachowski zabrał swoje meble

Monika Zamachowska na początku marca zdobyła się na kilka medialnych zwierzeń. Choć jej słowa były bardzo zdawkowe, wskazywały na to, że w życiu dziennikarki nastał trudny okres. W wypowiedziach nawiązywała do małżeństwa ze Zbigniewem. Sugerowała, że każda relacja może się kiedyś skończyć, a ona wraz z ukochanym są tego idealnym przykładem, ponieważ mają za sobą już trzy nieudane małżeństwa. Kilka dni później okazało się, że Zamachowski wynosi meble z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu.

Monika Zamachowska Monika Zamachowska Plotek Exclusive

Monika Zamachowska kupuje nowe meble

Wśród rzeczy, które zabrał Zbyszek, znalazły się obrazy. Monika zbyt długo nie patrzyła w puste miejsca na ścianie. Kilka dni później, w dość smutnym nastroju, przechadzała się po ulicach Warszawy z nowym nabytkiem. 

Nowy obraz Moniki Zamachowskiej Nowy obraz Moniki Zamachowskiej instagram.com@monikazamachowska

Monika ma już nowy obraz na "nowe życie"

Dziennikarka już następnego dnia pokazała w mediach społecznościowych, gdzie zawiesiła nowy obraz, a jego zdjęcie opatrzyła smutnym opisem.

Nowa sukienka na moje nowe życie. Przyjaciel mi podarował, a moja przyjaciółka powiedziała, że to tak naprawdę jest zbroja. Może ma rację? Grunt, że jest miękka w dotyku - napisała wówczas dziennikarka.

Pokój Moniki Zamachowskiej Pokój Moniki Zamachowskiej instagram.com@monikazamachowska

Zbyszek zabrał obraz, ale i pianino

Para na początku nie informowała wprost o rozstaniu, jednak kilka dni temu Monika przyznała, że trzeci rozwód jest bardzo prawdopodobny. Okazało się, że Zbyszek wyprowadził się z dnia na dzień, a dziennikarka stara się ułożyć sobie życie. Nowy obraz na ścianie był tego najlepszym dowodem, a później przyszła pora także na uzupełnienie pustych miejsc po innych meblach, m.in. czarnym pianinie. 


Instaram/monikazamachowska

Monika Zamachowska Monika Zamachowska instagram.com@monikazamachowska

Monika wypełniła puste miejsca

W Wielką Sobotę na "specjalne życzenie internautów" Monika zaprezentowała, jak zagospodarowała wolne miejsce w salonie. Na miejscu pianina aktora stoi teraz fotel i lampa.

Na specjalne życzenie internautów: To miejsce po pianinie... A teraz święconka, zamierzam wedrzeć się do kościoła. Jak myślicie, jakie mam szanse, że mi się uda? - dopytywała.

Mieszkanie Moniki Zamachowskiej Mieszkanie Moniki Zamachowskiej instagram.com@monikazamachowska

Nowy rozdział w życiu Moniki

Monika podsumowała, że wyprowadzka Zbyszka dobrze na nią wpłynęła. 

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór... - napisała.

Pozostaje życzyć szczęścia i jak najszybszego zapomnienia o mężu. Tym bardziej, że pianino i obrazy nie będą już o nim przypominać. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.