Ola Kwaśniewska pęka z dumy! Pracowała przy jednym z oscarowych filmów. Nazywa męża Bondem i "poleca się na przyszłość"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stworzyli utwór, który pojawił się w polskiej wersji "Co w duszy gra". Film otrzymał aż dwa Oscary!

Aleksandra Kwaśniewska nie kryje dumy. W niedzielę wrzuciła do sieci zdjęcie i zaznaczyła, że razem z mężem, Kubą Badachem, oczekują na galę rozdania Oscarów. Teraz okazało się, że film, przy którym pracowali, otrzymał nagrodę. I to aż dwie statuetki!

Oscary 2021. Kto zwycięży? Jest faworytOscary 2021. Kto został nagrodzony podczas 93. ceremonii? WYNIKI

Aleksandra Kwaśniewska nie kryje dumy

Aleksandra Kwaśniewska poinformowała na Instagramie, że razem z Kubą Badachem pracowali przy filmie "Co w duszy gra", który otrzymał Oscara w kategorii Najlepszy film animowany i Najlepsza muzyka.

Na czym polega wkład pary? Otóż mąż Oli nagrał utwór "Liczy się tylko to", który promuje polską wersję językową bajki. Jak przyznała Kwaśniewska, tekst piosenki napisała samodzielnie, a muzykę skomponował Badach. Opis pod najnowszymi zdjęciami dziennikarki wiele mówi. Pozuje na nich ze statuetkami i prezentuje emocje, które czułaby, gdyby otrzymała taką statuetkę. 

Całe życie z Oscarami, a jednak nigdy nie było bliżej niż tej nocy. Wielkie gratulacje i podziękowania za uczynienie nas częścią tego pięknego projektu. Polecam się na przyszłość - napisała zachwycona Kwaśniewska.
 

Cóż, wcale się nie dziwimy, że para tak niecierpliwie oczekiwała na tegoroczną galę. Na profilu Kwaśniewskiej jeszcze w niedzielę pojawił się wpis, w którym przyznała, że nie może się doczekać wyników. Nazwała wówczas pozującego w garniturze męża "Bondem".

W oczekiwaniu na Oscary. Niezwykle rzadkie ujęcie Bonda z koczkiem.
 

Piosenki możecie posłuchać tutaj.

 

93rd Academy Awards - ArrivalsOscary 2021. Złote Crocsy na czerwonym dywanie. Modowa ekstrawagancja Questlove

Gratulujemy sukcesu!

Zobacz też: Zendaya lśniła na czerwonym dywanie w biżuterii o wartości sześciu milionów dolarów, a jej suknia... świeciła w ciemności

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia