Zendaya lśniła na czerwonym dywanie w biżuterii o wartości sześciu milionów dolarów, a jej suknia... świeciła w ciemności

Zendaya swoją kreacją olśniła wszystkich podczas gali rozdania Oscarów. Młoda aktorka pojawiła się w oszałamiającej sukni oraz naszyjniku wartym miliony. Dosłownie.

Na tegorocznej gali Oscarów Zendaya była jedną z gwiazd, które zwróciły na siebie najwięcej uwagi. 24-letnia aktorka podczas uroczystości pełniła funkcję prezenterki. Można śmiało stwierdzić, że przyćmiła resztę kreacji wyjątkową suknią. Została zaprojektowana specjalnie dla niej przez Pierapaolo Picciolego z domu mody Valentino. Wywołała furorę nie tylko z powodu fasonu i odważnego wycięcia. Po zmroku okazało się, że suknia jest fluorescencyjna i świeci w ciemności. Również buty dobrano w tej samej kolorystyce. Dopełnieniem kreacji była wyjątkowo piękna i droga biżuteria.

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant wystroiła się w balową suknię. Tak oglądała Oscary?

Zobacz wideo Czajka-Kominiarczuk: Bardzo dużo się udało, ale wydaje mi się, że Akademia przedobrzyła

Zendaya brylowała na gali Oscarów w jednym z najdroższych naszyjników

Zendaya prezentowała na sobie nie tylko wyjątkową suknię. Oprócz tego na jej szyi połyskiwał naszyjnik z brylantów warty sześć milionów dolarów. O tej oszałamiająco drogiej biżuterii opowiedział stylista gwiazdy Law Roach. Diamenty miały być tematem przewodnim stylizacji.

Mieliśmy piękną suknię, ale dopełnieniem była cała gama tej niesamowitej biżuterii od Bulgari, którą mieliśmy do dyspozycji. Ta biżuteria dosłownie skradła show – powiedział stylista gwiazdy w rozmowie z magazynem "Harper's Bazaar".

Monika Kozakiewicz z 'Love Island'Takiej Moniki z "Love Island" jeszcze nie było. Ogromna metamorfoza

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy często pojawiają się w kreacjach i dodatkach sławnych projektantów, aby zaprezentować je światu i posłużyć za "żywą reklamę". W przypadku tak drogiej biżuterii jest ona często wypożyczana na czas gali. Zendaya jako pierwsza miała okazję nosić tego wieczoru naszyjnik projektu Bulgari z nowej kolekcji Magnifica, która dopiero pojawi się na rynku.

Połyskujący od drogocennych kamieni dodatek miał w środkowej części żółty, sześciokaratowy diament. Oprócz tego Zendaya miała na sobie kolczyki z diamentami w kształcie łezki i dwa duże pierścionki. Oczywiście z diamentami. Wszystkie klejnoty, które podczas gali rozdania Oscarów prezentowała Zendaya, są warte sześć milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 20 milionów złotych.

W historii gal Oscarów było wiele gwiazd, które miały na sobie miliony w postaci biżuterii. Anne Hathaway w 2011 roku pojawiła się na rozdaniu Oscarów w naszyjniku Tiffany&Co za 10 milionów dolarów. W 2014 roku Sandra Bullock brylowała w bransoletce z klejnotami wartej 6,4 miliona dolarów. Na tej samej gali Cate Blanchett zachwyciła masywnymi kolczykami, a także bransoletką i pierścionkiem o łącznej wartości 18 milionów. Z kolei jedną z rekordzistek pozostaje Lady Gaga, która na galę Oscarów w 2019 roku założyła naszyjnik z ogromnym żółtym diamentem od Tiffany'ego, ten sam, który nosiła Audrey Hepburn w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego", wart 30 milionów dolarów. Te drogocenne błyskotki zobaczycie w naszej galerii.