Ola Kwaśniewska wspomina spotkanie z królową Elżbietą II: Minęło równo 25 lat. Pokazała wspólne zdjęcie

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego wspomniała na Instagramie spotkanie z królową Elżbietą II. Pochwaliła się archiwalnym zdjęciem.

Ola Kwaśniewska podczas dziesięcioletniej prezydentury ojca miała okazję poznać wiele znanych osobistości ze świata polityki. Córka Kwaśniewskiego w 1996 roku miała okazję spotkać się z królową Elżbietą II, która odwiedziła Warszawę.

Aleksandra KwaśniewskaOla Kwaśniewska pisała listy do św. Mikołaja. Chciała nietypowy prezent

Ola Kwaśniewska opublikowała archiwalne zdjęcie z Elżbietą II: Minęło równo 25 lat

Ola Kwaśniewska 10 lat swojej młodości spędziła w Pałacu Prezydenckim. Przy okazji wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce w 2017 roku córka byłego prezydenta w rozmowie z nami opowiedziała o swoim spotkaniu z królową Elżbietą II w 1996 roku. Okazało się, że to królowa była zainteresowana poznaniem córki Kwaśniewskiego. 

Pewnego dnia odrabiałam pracę domową. W Pałacu gościła królowa Elżbieta. Za moją ścianą na balkonie grała orkiestra, a kolacja była piętro niżej w Sali Kolumnowej. Trochę mi to przeszkadzało, bo nie mogłam się skupić. Po czym dzwoni telefon na moim biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram. Myślę sobie: Jezu! Co ja mam na siebie włożyć, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła - wspomniała Kwaśniewska.

Rozmawiała z królową o jej wnukach, które były wtedy w podobnym wieku co Ola. Teraz minęło 25 lat od tego spotkania, co Kwaśniewska postanowiła wspomnieć na Instagramie. Opublikowała archiwalne zdjęcie. 

Właśnie się zorientowałam, że parę dni temu minęło równo 25 lat odkąd wywołana znad odrabiania lekcji nie zemdlałam przed królową brytyjską - napisała.
 

Znamy wysokość emerytury Jolanty KwaśniewskiejKwaśniewska pouczała, jak gospodarować pieniędzmi. "SE" ujawnia jej emeryturę

Wyobraźcie sobie: mieć takie wspomnienie z dzieciństwa...

Zobacz wideo ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI człowiek wielu talentów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: