Bomba na terenie pałacu! Chciano dokonać zamachu na życie królowej Elżbiety II

Ktoś czyhał na życie brytyjskiej monarchini. Specjalne służby w porę zajęły się niebezpiecznym pakunkiem, który został umieszczony na terenie pałacu Holyroodhouse.

Ostatnimi czasy chyba nikt nie chciałby wcielić się w skórę królowej Elżbiety II. Problemy brytyjskiej monarchini zaczęły namnażać się w połowie lutego, kiedy jej mąż trafił do szpitala i przebywał w nim aż miesiąc. Kłopotów dostarczył także głośny wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy oskarżyli pałac o bezczynność w ich sprawie i rasizm. Teraz na jaw wyszło, że ktoś chciał zgładzić królową. Na szczęście specjalne służby zareagowały w porę.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Chciano dokonać zamachu na życie królowej Elżbiety II! Aresztowano mężczyznę, który umieścił pakunek w pałacu

Brytyjskie media wzięły dziś na tapetę wtorkowe wydarzenia z pałacu Holyroodhouse, w którym miał znajdować się nietypowy pakunek. Według wstępnych informacji ładunek wybuchowy miał uśmiercić królową, gdyby ta przybyła do posiadłości. Specjalne oddziały brytyjskiej armii zajęły się bombą, a policja aresztowała 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o próbę dokonania zamachu na monarchini. Na szczęście zagrożenie minęło, a Elżbieta II rzadko udaje się do pałacu w Edynburgu.

Królowej nie się nie stało, jest cała i zdrowa, od kilku dni przebywa na zamku w Windsorze. 94-latka czuwa przy 99-letnim mężu, który w zeszłym tygodniu po ponad miesiącu hospitalizacji wrócił do domu. Książę Filip przeszedł operację serca, po czym musiał uporać się z infekcją, która w jego wieku mogła nieść za sobą bardzo niebezpieczne skutki.

książę Filip, królowa ElżbietaKsiążę Filip ma ostatnie życzenie. Spełnić je może tylko królowa Elżbieta II. "Wie, że jego zegar tyka"

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!