Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach opowiedzieli o rozłące, która trwała trzy miesiące. "Chodziłam po górach i płakałam"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach byli gośćmi sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN". Para w rozmowie z Ewą Drzyzgą opowiedzieła o wspólnym projekcie, a także o rozłące podczas pandemii koronawirusa.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach dość sporadycznie opowiadają publicznie na temat swojego związku, co tylko zwiększa zainteresowanie internautów tym tematem. Od czasu do czasu zdarza im się jednak udzielić wspólnego wywiadu. Tak było i tym razem podczas najnowszego wydania "Dzień Dobry TVN".

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach opowiedzieli o rozłące podczas pandemii

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stworzyli razem piosenkę do filmu Disneya. Nie było to takie proste, ponieważ musieli pracować na odległość, a to za sprawą pierwszego lockdownu. On przebywał wówczas w Polsce, a ona za granicą. Byli w rozłące przez trzy miesiące. Jak sobie radzili? Nie obyło się bez łez.

Piosenka jest efektem naszej pandemicznej rozłąki. Tak się złożyło, że w pandemii Kuba był w Polsce, ja byłam za granicą. Nie miałam jak wrócić. Byliśmy osobno trzy miesiące, więc piosenka powstała w ten sposób, że Kuba wysyłał mi muzykę, a ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam. Jakie to jest strasznie wzruszające - mówiła Ola Kwaśniewska.

Wzruszeń nie brakowało również ze strony Badacha.

Ja to czytałem i też płakałem - dodał Badach.

Role przy projekcie były konkretnie podzielone. Ewa Drzyzga dopytała ich, czy podobnie jest u nich w domu.

W tych sprawach jesteśmy bardzo kompatybilni. Ja gotuję, a Kuba sprząta - zdradziła Kwaśniewska.
Ja uwielbiam sprzątać. Mam fioła na tym punkcie - dodał.

Jaka jest recepta na szczęście w ich związku? Okazuje się, że w związku prowadzi ich intuicja.

Serce i intuicja. Staramy się działać intuicyjnie, nawet czasem wbrew rozsądkowi, ale dobrze na tym wychodzimy. Intuicja nam dobrze podpowiada. Dla mnie ważni są ludzie, aby wszyscy byli fair dookoła - zdradziła Kwaśniewska.
Bardzo o siebie dbamy nawzajem - podsumował Badach.

Kibicujecie im?

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?
Więcej o:
Copyright © Agora SA