Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stworzyli razem utwór do bajki Disneya. Fani są oczarowani. "Spisała pani moje myśli"

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie, że wraz z mężem stworzyła piosenkę do nowej produkcji Disneya "Co w duszy gra". "Ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie".

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stanowią naprawdę zgraną parę, co często udowadniają w swoich publikacjach na Instagramie. Ten duet uwielbia razem podróżować i gotować, a teraz... Wspólnie stworzył piosenkę dla nowej bajki Disneya.

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta KwaśniewskaJolanta i Aleksander Kwaśniewscy mają koronawirusa. Jak sobie radzą?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stworzyli utwór do nowej produkcji Disneya 

W piątkowy poranek Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie screena z Youtube'a. Okazało się, że wraz z mężem pracowała nad tajnym projektem i stworzyła piosenkę dla nowej bajki "Disneya"- "Co w duszy gra". Ona napisała słowa, a Kuba Badach był odpowiedzialny za muzykę i śpiew. Produkcja miała ujrzeć światło dzienne już kilka miesięcy temu.

Kochani! Wreszcie, wreszcie, wreszcie możemy podzielić się z Wami powyższym dziełem, stworzonym wspólnie z małżonkiem dla Disneya, a konkretnie do fenomenalnego filmu "Co w duszy gra", który miał mieć premierę zeszłej jesieni, ale pandemia postanowiła podszkolić nas z cierpliwości. No ale jest! - napisała.
 

Ola KwaśniewskaKwaśniewska kończy 40 lat! Wystąpiła na Balu Debiutantek i w "Tańcu z gwiazdami"

Utwór jest bardzo spokojny i wzruszający. Miał swoją premierę na Youtubie 19 lutego. 

Piosenka i klip zwiastujący premierę filmu od dzisiaj na jutjubie! Czy Wam się spodoba, ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie - dodała córka byłego prezydenta.
 

Internauci odebrali piosenkę bardzo pozytywnie. Zarówno na profilu Kwaśniewskiej, jak i pod klipem na Youtubie pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy.

"Czasem niebo jest drugim człowiekiem”... Piękne Ola. Gratuluję Tobie i Kubie.
Pani Olu, zakochałam się w tej piosence. Mam wrażenie, jakby spisała pani moje myśli, a pan Kuba je wyśpiewał. Dziękuję.
Słowa Aleksandry... Piękne... Głos Kuby... Poranna kawa i gęsia skórka... I syn, który mówi "Mamo czy już płaczesz i mam przytulić?". Dobrze "mieć swojego człowieka" - pisali.

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła również selfie, którym chciała zachęcić do przesłuchania utworu. 

Zdjęcie z twarzą, mające na celu zwrócenie uwagi na wcześniejszy post bez twarzy. P.S. Bardzo dziękujemy za cudowny odbiór piosenki. Serce rośnie.
 

Jak Wam się podoba? 

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta KwaśniewskaKwaśniewski ciężko przechodzi COVID-19. "Skutki będziemy odczuwać jeszcze długo"

Zobacz wideo ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI człowiek wielu talentów
Więcej o: