Agnieszka Dygant wystroiła się w balową suknię. Tak oglądała Oscary?. "Klasa, kobiecość i styl"

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w branży filmowej, czyli Oscary. Agnieszka Dygant pokazała, jak przygotowała się na minioną noc.

W nocy z 25 na 26 kwietnia odbyła się 93. ceremonia wręczenia Oscarów. W tym roku wydarzenie wyglądało nieco inaczej niż w poprzednich latach. Najważniejszą zmianą było rozłożenie gali na dwie lokalizacje - w tym roku goście odebrali nagrody na Union Station w Los Angeles, a w Dolby Theatre odbyła się część artystyczna. 

Oscary 2021Oscary 2021. Na gali nikt nie nosił maseczek. Wyjaśniamy, dlaczego

Zobacz wideo Agnieszka Dygant spóźniona na samolot. Po drodze spotkała dwie inne gwiazdy. Nie ukryła zdziwienia

Agnieszka Dygant wystrojona na Oscary

Jak wiadomo, Oscary to wielka gala, na którą trzeba mieć specjalne zaproszenie. W tym roku przez pandemię koronawirusa selekcja gości była jeszcze większa niż dotychczas i znacznie zmniejszono liczbę zaproszonych gości. Na szczęście relację z gali można było obejrzeć w telewizji. Prawdopodobnie tak też zrobiła Agnieszka Dygant. Aktorka w oscarową noc zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia, na których pozuje w balowej sukni. Postawiła na beżową, tiulową suknię na ramiączkach, której góra była dopasowana, natomiast dół był luźny. Czyżby właśnie w takim stroju oglądała tegoroczne wręczenie nagród filmowych? 

Oscary. Ja gotowa #oscarsnight - napisała aktorka.

Zdjęcia zamieszczone przez Agnieszkę Dygant zrobiły wrażenie na jej obserwatorach. W komentarzach nie szczędzili aktorce komplementów. Internautom bardzo spodobała się także jej kreacja.

Przepiękna kreacja.
OMG! Piękna ty i cudna suknia.
Cudo!
Klasa, kobiecość i styl. Gala rozdania nagród czeka na panią - czytamy pod zdjęciami aktorki.

Myślicie, że faktycznie oglądała Oscary i zrobiła to właśnie w takiej kreacji? Nam wydaje się, że aktorka zażartowała i specjalnie w oscarową noc opublikowała zdjęcia w sukni. Być może w tej kreacji pozowała do jakiejś sesji zdjęciowej albo pojawiła się w niej na planie filmu czy serialu.

 

Piotr Adamczyk i Agnieszka DygantAgnieszka Dygant z Piotrem Adamczykiem na zdjęciu z podstawówki. Nie poznacie ich