"Love Island". Waleria zmieniła kolor włosów. Efekt? "Łoooo petarda". Dociekliwi fani drążą i pytają, czy zrobiła to dla Piotrka

Waleria z "Love Island" zaskoczyła fanów. Na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się efektami metamorfozy. Zdecydowała się zmienić kolor i długość włosów.

Waleria tuż po zakończeniu przygody w "Love Island" zdecydowała się na metamorfozę. Udała się do fryzjera. Na zdjęciach widać, że zmieniła kolor na blond i przedłużyła pasma. Fani podejrzewają, że zrobiła to dla swojego partnera, Piotra, który od początku udziału w programie deklarował, że bardziej podobają mu się kobiety z jasnymi włosami.

Mateusz z 'Love Island'Mateusz wygrał "Love Island". Na Instagramie ma zdjęcia z byłą dziewczyną

Waleria z "Love Island" została blondynką

Waleria z "Love Island' w weekend udała się do zaprzyjaźnionego fryzjera, który sprawił, że została blondynką. Najjaśniejsze refleksy pojawiły się na końcówkach, jednak widać, że na wszystkie pasma została nałożona farba. Być może uczestniczka będzie stopniowo dążyć do osiągnięcia pełnego blondu, bo jej obecna zmiana jest dosyć subtelna.

 

Fani są zdania, że koloryzacja jest związana z preferencjami Piotrka, z którym obecnie jest uczestniczka. Tym bardziej że tego samego dnia, po tygodniowej przerwie, para wreszcie miała okazję się spotkać. Chłopak przyjechał do Warszawy, gdzie mieszka Waleria. 

Nasuwa mi się taka myśl - Piotr woli blondynki i dlatego ta zmiana. Ale nie mówię tego złośliwie. Pięknie wyglądasz Waleria.
Piotrek ma swoją blondyneczkę.
Łoooo petarda, pasuje ci ten blond. Piotrek zwariuje chyba jeszcze bardziej - pisali w komentarzach.
Serio dla faceta włosy farbować?

Uczestnicy 'Love Island'"Love Island". Ekipa wraca do Polski, ale kogoś tu brakuje. Co się stało?

Waleria odniosła się do komentarzy internautów i przyznała, że zmieniła kolor dla ukochanego. Znając jej poczucie humoru, nie wiadomo jednak, czy można odpowiedź traktować zupełnie poważnie. 

Zobacz też: Caroline z "Love Island" wróciła na Instagram i od razu zaliczyła małą wpadkę. Fani czujni: Wkradł się błąd. Poprawiła, ale mamy screen

Zobacz wideo "Love Island". Ania wyjaśnia, dlaczego dwie uczestniczki zostały oddzielone od reszty