Agnieszka Wesołowska pochwaliła się efektami treningów. Anna Wendzikowska nie kryje zachwytu: Żyleta

Agnieszka Wesołowska już jakiś czas temu zapowiedziała swój powrót do regularnych treningów. W najnowszym poście zaprezentowała internautom swoją szczupłą sylwetkę. Zdjęcie skomentowała Anna Wendzikowska.

Nie ma wątpliwości, że zdrowy i aktywny tryb życia znacznie zyskał w ostatnich latach na popularności. Gwiazdy show-biznesu coraz chętniej poświęcają swój wolny czas na ćwiczenia i racjonalne żywienie, o czym wielu z nas na pewno miało okazję się przekonać, chociażby przeglądając instagramowe profile polskich celebrytów. 

instagram.com/a.wesolowskaŻona Kuby Wesołowskiego zdecydowała się radykalne cięcie. Internauci: Jest pazur

Zobacz wideo Agnieszka Wesołowska wróciła na Instagram

Agnieszka Wesołowska pochwaliła się szczupłą sylwetką. Anna Wendzikowska nie kryła zachwytu

O swojej ciężkiej pracy nad formą opowiada w mediach społecznościowych między innymi Agnieszka Wesołowska. Żona aktora z "Na Wspólnej" wróciła niedawno do treningów po dłuższej przerwie, o czym już wcześniej poinformowała swoich fanów. Tym razem celebrytka zamieściła na Instagramie post, w którym zaprezentowała internautom, jak obecnie wygląda jej sylwetka. Przyznała, że podejmuje kolejną próbę powrotu do wymarzonej formy. 

Wygląda na to, że powoli moje ciało zaczyna się przyzwyczajać do bodźców zewnętrznych w postaci treningów i już się tak nie buntuje. Akcja: powrót do formy, numer 68. Trzymajcie kciuki!-napisała Agnieszka Wesołowska na Instagramie. 

Pod postem posypało się wiele pochlebnych komentarzy ze strony internautów. Oprócz tego pod zdjęciem Agnieszki Wesołowskiej pojawił się również wpis innej celebrytki, Anny Wendzikowskiej:

Żyleta - skomentowała Anna Wendzikowska.
 

Agnieszka WesołowskaAgnieszka Wesołowska bez makijażu pozuje z córką

Swoją przygodę ze sportem Agnieszka Wesołowska rozpoczęła już kilka lat temu. Wówczas przyznała, że jej nienaganna sylwetka jest zasługą regularnych treningów z Anną Lewandowską, z którą prywatnie się przyjaźni. 

Więcej o: