Agnieszka Wesołowska zaszalała u fryzjera. Żona Kuby Wesołowskiego zdecydowała się radykalne cięcie. Internauci: Jest pazur

Agnieszka Wesołowska, korzystając z wolnego czasu, postanowiła wybrać się do fryzjera. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Wyznała również, że to nie pierwszy raz, kiedy to zdecydowała się na tak radykalną zmianę.

Kilka tygodni temu Agnieszka Wesołowska ponownie zagościła w mediach społecznościowych, tym samym przerywając wielomiesięczną ciszę. Powrót influencerki ucieszył zaniepokojonych jej nieobecnością internautów. Od tej pory Agnieszka regularnie publikuje nowe posty na Instagramie i pozostaje w stałym kontakcie z fanami. 

Jakub Wesołowski z żonąWesołowska pokazała efekty treningów i żartuje, że szykuje się na wybieg

Zobacz wideo Agnieszka Wesołowska wróciła na Instagram

Agnieszka Wesołowska wybrała się do fryzjera. Efekty metamorfozy zaprezentowała na Instagramie

Celebrytka nigdy nie ukrywała, że pielęgnacja włosów jest dla niej niezwykle ważna. W tym celu używa starannie wyselekcjonowanych kosmetyków oraz regularnie odwiedza fryzjera. Tym razem zdecydowała się jednak na radykalną metamorfozę, która zaskoczyła fanów. Jej efektami pochwaliła się w najnowszym poście. 

Słowo się rzekło, a że ja robię jak mówię, to dzieło się dokonało. Przemek zrobił dziś radykalne cięcie i sprawiło mu to wiele radości. Jak wam się podoba? - napisała Agnieszka Wesołowska.
 

Pod postem posypały się życzliwe komentarze, w których internauci chwalili nową fryzurę influencerki. Niektórzy przyznali również, że w krótszych włosach wygląda ona młodziej i promienniej. 

Super! Odjęło Ci to cięcie parę lat. Dodało pewności siebie...
Zdecydowanie na plus, mega kobieco, stylowo i ultra lekko, wiosennie. Przepięknie.
Jest ten pazur - pisali internauci.

Agnieszka WesołowskaAgnieszka Wesołowska bez makijażu pozuje z córką

Agnieszka Wesołowska przyznała również, że ostatni raz zdecydowała się na tak diametralną metamorfozę podczas ciąży. 

Ostatnio taki napad miałam w ciąży, tylko wtedy były ścięte do ucha i z grzywką -napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

A Wam, jak podoba się nowa fryzura Wesołowskiej? 

Więcej o: