Jak wyglądała Stella z "Love Island" przed poprawianiem urody? Trudno ją rozpoznać na zdjęciu z przeszłości

Stella z programu "Love Island" przyznała, że w ciągu kilku ostatnich lat przeszła sporą przemianę. Oprócz zrzucenia wagi zaczęła także poprawiać swoją urodę.

W pierwotnym składzie "Love Island" znalazła się Stella. Dziewczyna na początku wspomniała, że przeszła sporą metamorfozę - schudła 18 kilogramów, ale też zaczęła ingerować w swoją urodę. Dotarliśmy do jej zdjęć sprzed kilku lat, na których z trudem można ją rozpoznać. Gdyby nie oznaczenie z jej nazwiskiem, nie bylibyśmy pewni. Co za zmiana!

'Love Island'"Love Island". Arsen miał urodziny. Angela miała dla niego szalony prezent

Stella z "Love Island" wyglądała inaczej 

Stella z "Love Island" przyznała, że jakiś czas temu zdecydowała się na metamorfozę swojego wizerunku i poczyniła kilka kroków, które sprawiły, że dziś może się pochwalić wyćwiczoną sylwetką. Wyznała wówczas, że zmieniła swoje nawyki żywieniowe, zaczęła ćwiczyć i schudła prawie 20 kilogramów. Dziewczyna udała się też na powiększanie ust i zabieg sprawił, że dziś jej twarz wygląda inaczej. Przyjrzeliśmy się jej zdjęciom sprzed kilku lat. Szczególnie na tym z 2015 roku wygląda bardzo naturalnie. Mimo pełnego makijażu wydaje się, że wówczas była jeszcze przed metamorfozą, której efekty możemy oglądać w programie. 

Dwa lata później - 2017 rok i Stella, która zdecydowanie bardziej przypomina siebie z telewizyjnej odsłony show. Ma wyraźnie ciemniejszą opaleniznę, wyrazisty makijaż i usta wypełnione kwasem hialuronowym.

A tutaj na zdjęciu z programu z Piotrem, z którym uczestniczka jest w parze od pierwszego odcinka. Widać, jak dużą zmianę przeszła na przestrzeni kilku lat.

 

Zobacz też: "Love Island". Finał za tydzień. Pary w skowronkach, ale inaczej u Stelli i Piotra. Ekipa to dostrzega: Ona się go boi

Laura i Maciek z 'Love Island'"Love Island". Laura i Maciek spotykają się po programie? Jednoznaczna wypowiedź

Poznalibyście ją na zdjęciach z przeszłości? 

Zobacz wideo Magda Karwacka, uczestniczka programu "Love Island", gra w Koło Plotka
Więcej o: