Maja Plich żartobliwie naśladuje fryzurę Krzysztofa Rutkowskiego. Położyła sobie bukiet rzeżuchy na głowie. Widać podobieństwo?

Maja Plich wykazała się ogromnym poczuciem humoru. Żona Krzysztofa Rutkowskiego dodała zdjęcie z detektywem i zażartowała z jego fryzury.

Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego od lat zastanawia, zadziwia i zaskakuje. Samozwańczy detektyw (nie posiada wymaganej licencji) od kilku lat jest wierny charakterystycznemu uczesaniu. Rutkowski nosi kwadratową, dosyć symetryczną fryzurę, która niejednokrotnie była wyśmiewania w sieci. Z tego uczesania zażartowała nawet żona Krzysztofa, Maja Plich.

Krzysztof RutkowskiFryzura Krzysztofa Rutkowskiego. Z roku na rok ma coraz więcej włosów

Zobacz wideo Wodzianka o Rutkowskim

Maja Plich żartobliwie naśladuje fryzurę Krzysztofa Rutkowskiego. Położyła sobie bukiet rzeżuchy na głowie. Widać podobieństwo?

Choć w sieci pojawiają się memy z fryzurą Rutkowskiego, to wygląda na to, że detektyw nie przejmuje się tym, że niektórzy śmieją się z jego uczesania. Po tym, jak jego małżonka odtworzyła tę fryzurę i z niej zażartowała, można tylko odnieść wrażenie, że Rutkowski ma spore poczucie humoru i jakiekolwiek negatywne komentarze na temat jego wyglądu nie są w stanie go rozzłościć.

Maja Plich opublikowała wspólną fotkę z mężem i złożyła świąteczne życzenia fanom. Jednak najbardziej rzuca się w oczy to, co żona detektywa ma na głowie. Maja położyła sobie na głowę rzeżuchę, która ma niemal identyczny kształt, jak fryzura Krzysztofa Rutkowskiego.

Kochani, mam nadzieję, że obficie podlewaliście swoje rzeżuchy, dziś także nie będziecie żałować wody i wasze święta będziecie mogli zaliczyć do naj najbardziej udanych, tak jak my. Mokrego i wesołego dyngusa. Niech wam się wiedzie - napisała na Instagramie.
 

W komentarzach nie zabrakło głosów rozbawionych internautów. 

Wspaniali.
Brawa za poczucie humoru.
Cyrk!
Dystans do siebie, pierwsza klasa - pisali, zachwycając się "fryzurą" Mai.

Wy też jesteście rozbawieni?

Więcej o: