Krzysztof Jackowski mówi, ile będzie trwała trzecia fala zakażeń. "Tkwimy w kleszczach"

Krzysztof Jackowski przewiduje, że trzecia fala pandemii może trwać znacznie dłużej, niż się tego spodziewamy. Zapowiedział też rozpad Unii Europejskiej i opowiedział o nadchodzącym kryzysie gospodarczym.

Najsłynniejszy polski jasnowidz z Człuchowa od jakiegoś czasu transmituje treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTube. Wróż najczęściej porusza tematy wokół pandemii i związanych z nią konsekwencji.

Zobacz wideo Qczaj: Od lat walczę z depresją i stanami lękowymi, dlatego lockdown był sprawdzianem dla mojej psychiki

Kayah w programie Magdy MołekKayah doprowadziła Magdę Mołek do łez. Opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Krzysztof Jackowski: Trzecia fala będzie dłuższa

Przewidywania jasnowidza odnośnie trzeciej fali zakażeń nie napawają optymizmem. Jackowski uważa, że nawet jeśli z wiosną i początkiem lata obostrzenia trochę się poluzują, to na pewno nie do tego stopnia, jak w zeszłym roku.

Moje poczucie nie napawa mnie optymizmem, dlatego, że ta trzecia fala w moim poczuciu, to się nie skończy. W moim poczuciu tkwimy w kleszczach, które nawet jeżeli w kwietniu, maju one troszeczkę się poluzują, to poluzują się znacznie mniej jak w tamtym roku latem.

Jackowski przewiduje, że czeka nas bardzo męczący czas. Może się bowiem okazać, że trzecia fala będzie trwała znacznie dłużej, a jej ostateczne ustąpienie ma być... dziwne.

Powinniśmy się przygotować na czas, który będzie nas bardzo męczył. Ja to mówię okrężnie, w moim odczuciu ta trzecia fala będzie znacznie wydłużona, a ustąpienie jej będzie dziwne. Trzecia fala będzie bardzo długa.

Jak stwierdził jasnowidz ma nas zmęczyć również bunt przeciwko nieporadności władzy. 

Bunt nas zmęczy. Zostaniemy w takim rogu, kącie, z którego nie ma wyjścia.

Krzysztof Jackowski: Unia Europejska się rozchodzi

Nie zabrakło również obaw o przetrwanie Unii Europejskiej. Jackowski porównał rozpad Unii do rozpadu małżeństwa, które zazwyczaj związane jest z tworzeniem pozorów wobec siebie i świata wokół.

Mam takie poczucie, ze Unia Europejska się rozchodzi. To tak jak rozejście w małżeństwie. Niech was nie oszukają pozory, że Unia działa, ma się dobrze mimo tej sytuacji. Unia Europejska jest w pewnym rozkładzie i cała ta sytuacja, która jest, pozwala albo jest planem na ten rozkład. A rozkład ma następować w taki sposób, żebyśmy my się o tym nie dowiedzieli, albo dowiedzieli jak najpóźniej...

Jackowski pokusił się także o społeczną diagnozę przyszłości. Jak twierdzi - szczęśliwi mają być wkrótce ci, którzy nie posiadają zbyt wiele własności. Finansową czkawką odbiją natomiast bogaci, którzy dysponują posiadłościami i majątkiem.

Bogaci będą mieli problem z tym, że są bogaci, a luźniej będzie żyło się tym, którzy nie mają własności.

Paulina MłynarskaPaulina Młynarska wrzuciła zdjęcie po mastektomii. "Chce się wyć!"

Wieszczbiarz wieszczy również konflikt na Bliskim Wschodzie. Ma on jednak nie dotknąć Polski.

Bardzo poważne zagrożeniem konfliktem, który w moim poczuciu się wydarzy (...) w moim poczuciu nasz kraj to nie dotknie, rzecz się będzie działa w realiach Bliskiego Wschodu, ale tak to czuję.

Czekamy na kolejne wizje.