Krzysztof Jackowski najbliższą przyszłość widzi w czarnych barwach: W tym momencie żarty się kończą

Krzysztof Jackowski podczas nowej transmisji na Youtube każe nacieszyć się nadchodzącymi świętami. Kolejnych nie przewiduje i - co gorsza - w czarnych barwach jawią mu się najbliższe tygodnie.

Krzysztof Jackowski zaraz obok wróżbity Macieja jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoimi przepowiedniami dzieli się podczas regularnych, cotygodniowych transmisji na kanale na Youtube. W nowym odcinku oprócz wzdychania, ściągania i zakładania okularów, oraz pełnych niepokoju przerw w przemowie, jasnowidz przewidział początek nadchodzącego roku. Nie zapowiada się ciekawie. 

Krzysztof Jackowski"Biały poniedziałek" i "czerwona granica". Krzysztof Jackowski przekazuje wieści na 2021 rok

Krzysztof Jackowski każe nacieszyć się świętami

Krzysztof Jackowski w niedzielnej transmisji po raz kolejny przedstawił wizję dotyczącą nadchodzącego roku. Zaczął od tematu szczepionki i mutacji koronawirusa. Przewiduje powołanie stanu klęski żywiołowej już w najbliższych dniach, ale stan ten po poprawi naszej sytuacji. Ostatnie dni grudnia i pierwsze dni stycznia wiążą się ze złymi odczuciami:

Napawa mnie to coraz większym niepokojem. Sam początek roku będzie fatalny i raczej przygotujcie się państwo na to, bo... ten wrzód zaczyna pękać - mówił tajemniczo Jackowski. 
 

Jasnowidz wewnętrznie odczuwa, że ma się coś popsuć pod koniec 2020 roku. Wspominał, że jest tym zaniepokojony. Podczas poprzedniej prowadzonej przez niego audycji przewidział już, że koniec 2020 oraz początek 2021 roku nie prezentują się ciekawie. Mężczyzna odczuwa, że kluczowe będą posunięcia rządu niezgodne z demokracją. Twierdzi, że od teraz aż do marca będzie dla nas trudny okres. Następne kilkadziesiąt sekund transmisji spędził w ciszy z zamkniętymi oczami i doszedł do wniosku, że w tym momencie żarty się kończą, a decyzje rządu będą bardzo restrykcyjne. Potem dość niespodziewanie zakończył transmisję:

Jakoś nie mam... bardzo przepraszam, nie mam humoru dzisiaj i nie chce mi się - powiedział jasnowidz.

Nie zmienia to jednak faktu, że przyszłość widzi w czarnych barwach.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą