"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska znowu z innym partnerem. To już trzeci w ciągu miesiąca

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska spełnia się jako prowadząca program, ale ma jednak problem - w śniadaniówce nie stworzyła żadnego stałego duetu. W środę u jej boku pojawił się już trzeci partner.

Małgorzata Opczowska niedawno została prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie", zastępując Marcelinę Zawadzką. Jej poprzedniczka zdążyła wzbudzić ogromną sympatię widzów, dlatego Opczowska miała dosyć trudne zadanie. Przypomnijmy, że uwielbiana przez wielu Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe, a chwilę później zakończyła się jej współpraca z Telewizją Polską.

Zobacz wideo

Małgorzata Opczowska zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie" u boku Tomasza Wolnego. Duet nie wzbudził jednak wielkiego entuzjazmu. Jeszcze tydzień temu pisaliśmy o tym, że Opczowska poprowadzi program z nowym partnerem, którym okazał się Łukasz Nowicki. Dodajmy, że zmiana nastąpiła na miesiąc po przyjściu Małgorzaty do śniadaniówki. Teraz przyszła pora na kolejnego współprowadzącego.

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy w duecie

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Małgorzata Opczowska już nie będzie w parze z Tomaszem Wolnym. Przyczyną miało być to, że dziennikarz źle czuje się w jej towarzystwie, o czym redakcja Plotka porozmawiała z prowadzącym.

ZOBACZ TEŻ: "Pytanie na śniadanie". Wolny nie chciał pracować z Opczowską? Komentuje: Jesteśmy profesjonalistami [PLOTEK EXCLUSIVE]

Teraz nowym partnerem Małgorzaty Opczowskiej został znany już z "Pytania na śniadanie" Robert El Gendy. Przypomnijmy, że prezenter został zwolniony po tym, jak umowy z impresariatem Telewizji Publicznej nie chciała podpisać jego koleżanka z pracy, Tamara Gonzalez Perea. Jak widzowie zapatrują się na nowy duet? Sprawdziliśmy komentarze. Trzeba przyznać, że zdania są podzielone.

Małgorzata Opczowska zmienia partnera w 'Pytanie na śniadanie'? Wiemy, kiedy wystąpi z kim innym"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska wzięła rozwód po dziewięciu latach. "To dla mnie traumatyczne przeżycie"

Jeszcze czekamy na Marcelinę, a Pani Małgosia do TVP Info, tam najlepiej się przebija.
Zdecydowanie czekamy na Marcelinę, a pani w blond włosach z TVP Info dziękujemy!
Świetnie, tylko prowadząca powinna być równie fajna - pisali internauci pod postem na oficjalnym fanpage'u "Pytania na śniadanie".

Ta część śniadaniowej widowni zdecydowanie przywiązała się do poprzednich prowadzących. Fani wspominali nie tylko Marcelinę, ale też Tamarę. Z kolei pod fotografią z nowym partnerem na instagramowym profilu Opczowskiej nie brakowało komplementów.

Piękna para!
Dzięki temu mogę znowu oglądać. Cóż za klasa, styl, bon ton, Pani Małgorzata Opczowska to pani Grażyna Torbicka reaktywacja.
Super duet - pisali użytkownicy Instagrama.
 

A co wy sądzicie o nowej parze?

Więcej o: