"Pytanie na śniadanie". Wolny nie chciał pracować z Opczowską? Komentuje: Jesteśmy profesjonalistami [PLOTEK EXCLUSIVE]

W "Pytaniu na śniadanie" szykują się kolejne zmiany. Kilka dni temu po mediach została rozesłana informacja o tym, że Małgorzata Opczowska już nie będzie w parze z Tomaszem Wolnym. Przyczyną miało być to, że dziennikarz źle czuje się w jej towarzystwie. Skontaktowaliśmy się z nim, żeby dowiedzieć się, jaka jest prawda.

W październiku do ekipy prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączyła Małgorzata Opczowska. Zastąpiła ona Marcelinę Zawadzką, która aferze finansowej, w którą miała być uwikłana, została odsunięta od produkcji. Dziennikarka znana z TVP Info została przydzielona do pary z Tomaszem Wolnym. Ten duet jednak nie przypadł do gustu widzom. Według informacji, którą niedawno dostaliśmy, ta zmiana nie spodobała się także prowadzącemu. Prezenter miał być zestresowany jej obecnością i nie dogadywać się z nią. Mówiono nawet o tym, że doszło między nimi do konfliktu.

Zobacz wideo Marcelina nie przewidziała przyszłości

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Wolny nie dogaduje się z Małgorzatą Opczowską?

Postanowiliśmy więc skontaktować się z Tomaszem Wolnym i poprosiliśmy go, by odniósł się do tych doniesień. W rozmowie z Plotkiem zaprzeczył, jakoby byli negatywnie do siebie nastawieni:

Nie ma żadnego konfliktu, absolutnie. Normalna, profesjonalna współpraca - dowiedzieliśmy się.

Małgorzata Opczowska zmienia partnera w 'Pytanie na śniadanie'? Wiemy, kiedy wystąpi z kim innym"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska wzięła rozwód po dziewięciu latach. "To dla mnie traumatyczne przeżycie"

Podjął też temat zmiany wśród par prowadzących. Od 13 listopada możemy oglądać na ekranach nowe pary prowadzących. Został rozbity duet Idy Nowakowskiej i Łukasza Nowickiego, którzy połączyli się z Tomaszem Wolnym i Małgorzatą Opczowską.

To jest decyzja dyrekcji, nie nasza. Ja ją po prostu przyjmuję. Jesteśmy profesjonalistami i na jakość naszej pracy nie ma żadnego wpływu to, czy ktoś się lubi, czy nie. Taka jest decyzja produkcji, że ja jestem w parze z Idą, a Małgosia z Łukaszem - powiedział w rozmowie z Plotkiem.

'Pytanie na śniadanie', Paweł Domagała"Pytanie na śniadanie". Paweł Domagała dosadnie skomentował pomyłkę TVP

W piątek w śniadaniówce gospodarzami byli Opczowska już z Nowickim. Pojawiły się też pierwsze oceny ich współpracy. Opinie są podzielone. Jedni uważają, że idealnie się zgrywają, zaś niektórzy nie ukrywają swojej niechęci do dziennikarki, która ich zdaniem chce dominować:

Ten duet pasuje do siebie i wizualnie, i dzisiaj kolorystycznie.
Ta pani powinna mieć program indywidualny. Dominuje cały program swoją bardzo silną indywidualnością.
Fajna jest ta pani, naturalna i pasuje do pana Łukasza. Mi się podoba ten duet.
Niestety, pani prowadząca nie moja bajka. Pana Łukasza bardzo lubię, naturalny, grzeczny. Uważam, że powinien prowadzić program ze swoją poprzednią partnerką - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

A wy co o tym sądzicie?