Małgorzata Opczowska zmienia partnera w "Pytanie na śniadanie"? Zdradziła, że nie wystąpi z Tomaszem Wolnym

Małgorzata Opczowska od miesiąca tworzy parę z Tomaszem Wolnym w programie porannym "Pytanie na śniadanie". Jednak w najbliższy piątek zmieni partnera, co potwierdziła sama na Instagramie.

Małgorzata Opczowska niedawno została prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Jako duet z Tomaszem Wolnym nie wzbudzili jednak wielkiego entuzjazmu, dziennikarka zastąpiła bowiem lubianą Marcelinę Zawadzką. Tymczasem już w najbliższy piątek Opczowska zmieni partnera.

Opczowska i ZawadzkaOpczowska zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie". Nie obyło się bez nawiązania do Zawadzkiej

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska i... Łukasz Nowicki poprowadzą program

Plotki o wymianie partnerów Małgorzaty Opczowskiej w "Pytaniu na śniadanie" krążą od kilku dni. Częściowo potwierdziła je teraz sama prowadząca. Dopytana na Instagramie, kiedy zobaczymy ją ponownie w Tomaszem Wolnym w programie, odpowiedziała:

Zapraszam już w piątek 13-stego wraz z Łukaszem Nowickim - napisała.

Małgorzata Opczowska zmienia partnera w 'Pytanie na śniadanie'?Małgorzata Opczowska zmienia partnera w 'Pytanie na śniadanie'? Fot. Małgorzata Opczowska - Instagram

Co ciekawe, zmiana prowadzącego (tymczasowa?) nastąpi idealnie miesiąc po premierze Opczowskiej w programie. Wiadomo jednak z nieoficjalnych informacji, że TVP intensywnie pracuje nad wymianą różnych prowadzących w różnych programach. Tomasz Wolny niedawno zabrał głos na temat Strajku Kobiet i opowiedział się przeciwko zmuszaniu do heroizmu.

"Pytanie na śniadanie". Fani tęsknią za Marceliną Zawadzką

Małgorzata Opczowska stanęła przed bardzo trudnym zadaniem. W "Pytaniu na śniadanie" miała zastąpić lubianą przez widzów Marcelinę Zawadzką. Przywiązanie fanów do poprzedniej prowadzącej jest tak wielkie, że choć Marcelina nie prowadzi już "Pytania na śniadanie" od początku wakacji, to wciąż pod jej postami na Instagramie pojawiają się tęskne pytania o jej powrót:

Marcelka, tak bardzo ciebie brakuje w Pytaniu na śniadanie.
Wrócisz do "Pytania na śniadanie"? Mam nadzieję, że tak, tylko kiedy!
Tęsknię bardzo za tobą w "Pytaniu na śniadanie!"

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe. Grozi jej do ośmiu lat pozbawienia wolności

Na część takich komentarzy Marcelina odpowiada prosto - buziakiem.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"