Grażyna Wolszczak pochwaliła się synem na Instagramie. Pojechali na wspólne wakacje. Fani: Ale Wam dobrze

Grażyna Wolszczak dodała klimatyczne, nadmorskie ujęcia, na których widać ją i syna podczas wspólnego wyjazdu. Internauci są zachwyceni ich relacją.

Grażyna Wolszczak może poszczycić się udaną karierą. Aktorka jest rozchwytywana. Gra nie tylko na dużym i małym ekranie, ale i na deskach teatru. Ma na koncie role w serialach takich jak "Na wspólnej" czy "Pierwsza miłość", a także w wielu filmach - między innymi w "Ja wam pokażę!" czy w "Wiedźminie", gdzie wcieliła się w rolę Yennefer.

W życiu prywatnym miała mniej szczęścia. W 1986 wyszła za mąż za aktora Marka Sikorę, a owocem ich związku jest syn Filip. Niestety, ich sielankę przerwała choroba aktora. Jego śmierć była nagła i niespodziewana. Marek Sikora miał wylew. Nie udało się go uratować.

Wolszczak jednak była silna dla ich syna i wspierała go po śmierci taty. Dziś są najlepszymi przyjaciółmi. Takiej relacji matka-syn można im zazdrościć, o czym przekonaliśmy się, kiedy wzięli udział w programie "Ameryka Express". Teraz aktorka pochwaliła się aktualnym zdjęciem z synem.

Grażyna Wolszczak z synemGrażyna Wolszczak pokazała nowe zdjęcia z synem. Razem wystąpią w show "Ameryka Express". Fani typują, do kogo podobny jest Filip, a aktorka odpowiada

Grażyna Wolszczak wypoczywa na plaży z synem

Grażyna Wolszczak podzieliła się nadmorskim ujęciem z plaży Stogi. Okazało się, że na jesienny urlop nad Bałtykiem wybrała się z synem i... psem! Aktorka opublikowała także krótki filmik, na którym widać, jak korzystają z uroków pustych polskich plaż. W opisie dodała hashtagi: 

#plaz?ing #innovember #motherandson #together #familytime #najlepiej - napisała Grażyna Wolszczak.
Zobacz wideo

W komentarzach fani fani dzielą się ciepłymi słowami:

Ale Wam dobrze... - pisze jedna z Internautek.
 

Grażyna Wolszczak i Tomasz Karolak drą koty. Poszło o teatr

Przypominamy, że trwa spór między aktorką a Tomaszem Karolakiem. Spółka aktorki przejęła budynek, w którym mieścił się Teatr IMKA aktora. Ostatnio Karolak dodał na Instagrama wpis, w którym żegna się z teatrem. Później natomiast udzielił wywiadu, w którym powiedział, że tam, gdzie on, nie będzie Grażyny Wolszczak. Aktorka twierdzi, że jeśli Karolak będzie miał ciekawe pomysły, to zaproszą go do współpracy. 

Ameryka Express"Ameryka Express". Syn Grażyny Wolszczak chciał spać z modelkami na podłodze

Więcej o: