Małgorzata Rozenek prezentuje muskuły w nowym poście na Instagramie. Internautka: "Ćwiczyć w make-upie?"

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie w sportowym stroju. Mimo że większość fanów zachwyca się Gosią w tym wydaniu, niektórzy nie mogli przejść obojętnie obok makijażu, który zrobiła sobie do ćwiczeń.

Małgorzata Rozenek jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Chętnie wchodzi we współprace ze znanymi markami, których produkty poleca na swoim profilu na Instagramie. Poza postami sponsorowanymi u Gosi znajdziemy również ujęcia z życia rodzinnego. Żona Radzia nieustająco dba o formę po urodzeniu syna Henryka. Teraz postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem w sportowym stroju.

Doda, Małgorzata RozenekDoda pokazała mem z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata Rozenek w sportowym stroju pręży muskuły na Instagramie

W sobotę popołudniu "Perfekcyjna pani domu" udostępniła w sieci post, w którym prezentuje szczupłą sylwetkę. W opisie czytamy:

Zobacz wideo
Włosy. Make up. Śliczny strój. Zdjęcie w lustrze. No, teraz już chyba nie pozostaje mi nic innego jak zacząć ćwiczyć, miłego dnia pączuszki!
 

Fani gwiazdy jak zwykle są zachwyceni i komplementują formę i wygląd Rozenek, chwaląc na przykład jej włosy, bicepsy czy figurę. Niektórzy dodają, że podziwiają ją za determinację. Inni proszą o podanie marki stroju. Nie wszyscy są jednak tak wpatrzeni w celebrytkę - niektórzy wytykają jej, że ćwiczenie w makijażu jest bezsensowne:

Ćwiczyć w make-upie? Byle się nie spocić za bardzo - komentuje jedna z użytkowniczek Instagrama.

Małgosia nie zdecydowała się jednak odpowiedzieć internautce na zaczepkę. A Wy malujecie się do ćwiczeń? Zobaczcie jej post.

 

Małgorzata Rozenek zagrała w filmie Patryka Vegi

Ostatnio Małgorzata Rozenek dostała rolę w filmie "Miłość w czasach zarazy" Patryka Vegi. Jest przez to krytykowana przez niektórych fanów. Co więcej, jej mąż, Radosław Majdan, był zakażony koronawirusem. Przebieg choroby był na tyle ciężki, że trafił do szpitala.  Opowiadał, że był bardzo zadowolony z fachowej opieki w szpitalu, chociaż na początku musiał czekać, aż zwolni się jakieś miejsce. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek skrytykowana za przyjęcie roli od Vegi