Finalistka "Top Model" wzięła ślub. Pokazała zdjęcia w pięknej sukni. "Dziękuję za wspaniały czas"

Daria Zhalina była finalistką szóstej edycji "Top Model". Uczestniczka popularnego show TVN-u właśnie wyszła za mąż.

Daria Zhalina wzięła udział w szóstej edycji "Top Model", która była emitowana jesienią 2016 roku. Choć od tego czasu mało się o niej słyszy (lub wręcz wcale), Daria robi swoje i jest jedną z nielicznych uczestniczek show TVN-u, które faktycznie pracują w modelingu. W 2017 roku pozowała m.in. do arabskiej edycji "Vogue'a". Teraz Daria poinformowała instagramowych obserwatorów, że również prywatnie jej się wiedzie, bo właśnie wzięła ślub.

ZOBACZ TAKŻE: Ola Kuligowska była w finale pierwszej edycji "Top Model". Co dziś u niej słychać? Niedługo zostanie mamą

Daria Zhalina wzięła ślub

Była uczestniczka "Top Model" postawiła na asymetryczną sukienkę na jedno ramię z gładkiego materiału - zrezygnowała z bardzo modnych ozdób, koronek i koralików. Suknia była związana w pasie, co pięknie podkreśliło szczupłą sylwetkę modelki. Skromny również był jej ślub - ze zdjęć wrzuconych na Instagram można wywnioskować, że Daria zorganizowała uroczysty obiad dla rodziny, bez hucznego weselnego przyjęcia. 

Specjalny obiad z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Dziękuję za wspaniały czas - napisała. 
 

Pod postami ślubnymi posypały się gratulacje, do których i my się dołączamy.

Top Model - szósta edycja

Daria Zhalina doszła do finałowej trójki programu i skład jurorski to właśnie jej wróżył największą karierę w branży. Ostatecznie dziewczyna musiała obejść się smakiem wygranej, gdyż decyzją widzów program wygrał Patryk Grudowicz. Historia jednak pokazuje, że zwycięstwo w "Top Model" nie gwarantuje kariery w branży. ZOBACZ TEŻ: Wygrał "Top model", a teraz reklamuje środki do higieny intymnej. Fani są zniesmaczeni. On zachwala. "Zróbcie to dla siebie"

Zobacz wideo
Więcej o: