Łukasz Piszczek jest jednym z bardziej tajemniczych piłkarzy. Z okazji urodzin udostępnił zdjęcie z żoną i dziećmi

Łukasz Piszczek skończył 35 lat. Chroniący prywatność piłkarz zrobił wyjątek i pokazał fanom, jak świętował urodziny w gronie najbliższych. Uroczystość należała do udanych.

O prywatnym życiu Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka czy Artura Boruca wiemy całkiem sporo. Są jednak piłkarze, którzy wciąż są dla nas zagadką. Do tego grona należy Łukasz Piszczek. Chociaż obrońca Borussia Dortmund jest aktywny w mediach społecznościowych, to na jego Instagramie nie znajdziemy wielu rodzinnych zdjęć czy relacji z codziennych chwil. Teraz jednak sportowiec postanowił zrobić mały wyjątek.

Zobacz wideo Czego słuchają polscy piłkarze? Sprawdźcie

Łukasz Piszczek świętował urodziny w rodzinnym gronie

Łukasz Piszczek ze swoimi fanami na ogół dzieli się jedynie życiem zawodowym. Jego Instagram dokumentuje sportowe sukcesy, mecze i treningi. 3 czerwca piłkarz postanowił jednak odejść od tej reguły. Tego bowiem dnia sportowiec obchodził 35. urodziny! Z tej okazji Łukasz Piszczek udostępnił na profilu wyjątkowe rodzinne zdjęcie, na którym pozuje z żoną Ewą oraz trójką dzieci: dziewięcioletnią Sarą, czteroletnią Nel i dwuletnim Patrykiem. Sądząc po uśmiechu piłkarza oraz jego najbliższych, celebracja tego wyjątkowego święta należała do bardzo udanych!

Dziękuję za wszystkie życzenie urodzinowe - napisał sportowiec.

Miłośnicy jak zwykle nie zawiedli Łukasza Piszczka i w komentarzach pod rodzinną fotografią postanowili złożyć piłkarzowi życzenia. Nie zabrakło budujących słów i komplementów.

Wszystkiego najlepszego, jesteś legendą!
Wszystkiego najlepszego, królu.
Najlepszego, dużo zdrówka i sto lat! - czytamy.

Tacy wierni fani to prawdziwy skarb! Plotek oczywiście dołącza się do najlepszych życzeń! Wielu sukcesów i dużo zdrowia!

Polecamy: Takie zdjęcia to u niego rzadkość! Piszczek pochwalił się rodzinnym portretem. Żona piłkarza... przepiękna. A dzieci to prawdziwe aniołki

Więcej o: