Ewa Piszczek - jaka jest prywatnie żona jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy?

Ewa Piszczek i Łukasz Piszczek to jedno z najpopularniejszych małżeństw świata polskiego futbolu. Piękni, bogaci, szczęśliwi, wychowujący dwie córki. Jacy są prywatnie?

On odnosi sukcesy na murawie boiska. Gra w reprezentacji Polski oraz w niemieckim klubie Borussia Dortmund. Przystojny piłkarz budzi ogromne zainteresowanie wśród kobiet, ale jego serce od lat należy do żony - drobnej brunetki. 

Ewa Piszczek, czyli jedna z polskich WAGs.

"Wives and girlfriends", a w skrócie WAGs - tak nazywane są kobiety, które są żonami lub przyjaciółkami popularnych piłkarzy. Ich życie budzi ogromne zainteresowanie fanów na całym świecie, profile w portalach społecznościowych są obserwowane przez setki tysięcy osób, a one same chętnie dzielą się swoim wystawnym życiem prowadzonym u boku gwiazd futbolu. Również polskie WAGs idą w ślady zagranicznych koleżanek. Sara Boruc, Marina Łuczenko, Agata Błaszczykowska, Anna Lewandowska - to tylko kilka partnerek polskich piłkarzy, których życie budzi ogromne zainteresowanie polskich fanów. 

Wśród nich jest również Ewa Piszczek, żona piłkarza Łukasza Piszczka, który oprócz reprezentowania Polski gra również w niemieckim klubie piłkarskim. 

Ewa Piszczek - życie prywatne

Ewa Piszczek swojego przyszłego męża poznała jeszcze w czasach szkoły średniej. Para w wywiadach zdradziła, że piłkarz musiał się sporo natrudzić, zanim Ewa zwróciła na niego uwagę. Dopiero po kilku miesiącach udało mu się zdobyć serce Ewy. Dziewczyna wspierała go przez cały okres jego kariery. Ich związek nie był łatwy, Łukasz często wyjeżdżał, szybko został również zwerbowany do gry w niemieckich klubach. Pomimo tego, że związek na odległość nie jest łatwy, im się udało. W czerwcu 2009 roku Ewa wyszła za Łukasza. Wkrótce na świat przyszła ich pierwsza córka, Sara. W 2016 roku urodziła się druga córka. 

Rodzina mieszka obecnie pod Dortmundem. Ewa postanowiła poświęcić się całkowicie wychowaniu dzieci. Wydaje się, że unika prowadzenia wystawnego życia w świetle reflektorów i dba o swoją prywatność. 

AW

Więcej o: