Takie zdjęcia to u niego rzadkość! Piszczek pochwalił się rodzinnym portretem. Żona piłkarza... przepiękna. A dzieci to prawdziwe aniołki

Łukasz Piszczek wraz z żoną i trójką dzieci wybrał się na wakacje na Majorkę. Na Instagramie pochwalił się uroczym wspólnym zdjęciem z podróży.

Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Polscy piłkarze także postanowili nieco odpocząć od pracy i większość z nich wybrała się na wakacje.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowska pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wakacji. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej poranek. Fragment o Robercie i Klarze wzrusza!

Lewandowscy i Szczęśni wybrali Mykonos, a Łukasz Piszczek... słoneczną Majorkę. 

Łukasz Piszczek z żoną Ewą i dziećmi na wakacjach

Rodzinnym zdjęciem piłkarz pochwalił się na Instagramie. Zarówno żona Ewa, jak i dzieci, Sara, Nela i mały Patryk, zauroczyły nas swoim naturalnym wdziękiem.

Family time - napisał Piszczek pod zdjęciem.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. Nic dziwnego, takie zdjęcia w przypadku Piszczka to naprawdę rzadkość.

Szanuję Ciebie za to, że swoją prywatność zachowujesz dla siebie. Pierwszy raz widzę całą rodzinę... nawet nie wiedziałam że jest Was 2+3. Odpoczywajcie! - czytamy.
Takie naturalne rodzinne portrety, niepozowane są najpiękniejsze.
Piękna żona. Bez tego zbędnego plastikowego fejmu jak u niektórych lasek Twoich kolegów z repry. 
Wow! Rodzina jak z obrazka! 

Żałujemy, że Piszczek tak rzadko publikuje fotografie. Jesteśmy pewni, że tak pięknych zdjęć w ich rodzinnym albumie jest znacznie więcej.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: