Takie zdjęcia to u niego rzadkość! Piszczek pochwalił się rodzinnym portretem. Żona piłkarza... przepiękna. A dzieci to prawdziwe aniołki

Łukasz Piszczek wraz z żoną i trójką dzieci wybrał się na wakacje na Majorkę. Na Instagramie pochwalił się uroczym wspólnym zdjęciem z podróży.

Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Polscy piłkarze także postanowili nieco odpocząć od pracy i większość z nich wybrała się na wakacje.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowska pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wakacji. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej poranek. Fragment o Robercie i Klarze wzrusza!

Lewandowscy i Szczęśni wybrali Mykonos, a Łukasz Piszczek... słoneczną Majorkę. 

Łukasz Piszczek z żoną Ewą i dziećmi na wakacjach

Rodzinnym zdjęciem piłkarz pochwalił się na Instagramie. Zarówno żona Ewa, jak i dzieci, Sara, Nela i mały Patryk, zauroczyły nas swoim naturalnym wdziękiem.

Family time - napisał Piszczek pod zdjęciem.

W komentarzach nie brakowało zachwytów. Nic dziwnego, takie zdjęcia w przypadku Piszczka to naprawdę rzadkość.

Szanuję Ciebie za to, że swoją prywatność zachowujesz dla siebie. Pierwszy raz widzę całą rodzinę... nawet nie wiedziałam że jest Was 2+3. Odpoczywajcie! - czytamy.
Takie naturalne rodzinne portrety, niepozowane są najpiękniejsze.
Piękna żona. Bez tego zbędnego plastikowego fejmu jak u niektórych lasek Twoich kolegów z repry. 
Wow! Rodzina jak z obrazka! 

Żałujemy, że Piszczek tak rzadko publikuje fotografie. Jesteśmy pewni, że tak pięknych zdjęć w ich rodzinnym albumie jest znacznie więcej.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (18)
Takie zdjęcia to u niego rzadkość! Piszczek pochwalił się rodzinnym portretem. Żona piłkarza... przepiękna. A dzieci to prawdziwe aniołki
Zaloguj się
 • Gość: Misia

  Oceniono 28 razy 28

  Ładnie wyglądają na zdjęciach. Pani Ewa rzeczywiście sprawia wrażenie naturalnie ładnej i inteligentnej osoby. Miło popatrzeć na tę rodzinkę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 21

  Śliczna rodzinka , gratulacje, miłego wypoczynku

 • Gość: A

  Oceniono 11 razy 11

  Piękna para, normalni ludzie. A przecież Piszczek to jeden z najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Ludzie z klasą to też Fabiańscy i Błaszczykowscy, nie bez powodu panowie się przyjaźnią od lat, widać oprócz piłki łączą ich podobne wartości i żony na poziomie.

 • Gość: zaskoczony

  Oceniono 21 razy 11

  Mimo dużego sukcesu nie przewróciło się mu w głowie. Ceni sobie prywatność. Pierwszy raz widzę żonę i dzieci. Małżonka jest śliczną kobietą wow! Lewandowscy uczcie się. PS Aniu daleko Ci do żony Piszczka niestety...

 • farcry3

  Oceniono 10 razy 8

  Brawo Panie Piszczek. Odstaje Pan zdecydowanie in+ od reszty piłkarzy i ich nadmuchanych , natrętnych lal . Na tych zdjęciach ( w przeciwieństwie do Lewandowskich ) widać naturalność. Normalna, kochająca sie Rodzina. A żona to elegancka kobieta . Szacunek !

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 8

  Żona i córki przepiękne!

 • Gość: uuu

  Oceniono 7 razy 7

  Piękne zdjęcie, normalna fajna rodzina. Można być piłkarzem i mieć klasę, tylko trzeba sobie wybrać żonę która ma coś w głowie a nie tylko parcie na szkło. Gratuluję podejścia do życia w tym świecie istagramów i influancerów, gdzie celebryta szczyci się tylko ilością obserwowań, przykre to.Natomiast Was się ceni podobnie jak Błaszczykowskich, Fabiańskich czy Stocha.

 • jego_eminencja

  Oceniono 7 razy 7

  jak na troje dzieci dobrze sie prezentuje

 • Gość: Meggi

  Oceniono 5 razy 5

  Piękna rodzina, aż miło popatrzeć. I nie wyskakuje co chwilę z lodówki jak trenerka wszystkich Polek i piosenkarki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX