Marcin Hakiel dodał stare zdjęcie z Katarzyną Cichopek. Śmieje się: Własne dzieci nas nie poznały

Marcin Hakiel dodał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje z Katarzyną Cichopek. Reakcja dzieci zaskoczyła rodziców.
Zobacz wideo Gwiazdy wspierają akcję #zostańwdomu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Poznali się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" w 2005 roku, a trzy lata później pobrali w Zakopanem. Wspólnie wychowują dwoje dzieci: 11-letniego Adama i 7-letnią Helenę. Ostatnio pociechy bardzo rozbawiły rodziców.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na starym zdjęciu

Marcin Hakiel dołączył do grona znanych osób, które umieszczają na swoich profilach stare zdjęcia. Tancerz dodał ujęcie, na którym pozuje z żoną. Po ich stylizacjach możemy sądzić, że zostało zrobione podczas show Polsatu (kiedyś TVN-U), albo pochodzi z jednego z konkursów tanecznych, w jakich brali udział. Aktorka ma bardzo mocny makijaż, z brokatowymi cieniami oraz wytuszowanymi rzęsami. Nie zapomniała też o błyskotkach - wiszących kolczykach oraz bransoletce. Tancerz za to zaszalał z fryzurą i zrobił sobie jasne pasemka.

Własne dzieci nas nie poznały #zostańwdomu #zostajewdomu - zdradził fanom.
 

Internauci nie ukrywają, że są rozbawieni tym, jak para wtedy wyglądała:

Ale paznokcie ciągle na topie, french jest teraz w modzie.
Piękni i młodzi.
Najlepsi.

Zdjęcie skomentowała także Kasia Cichopek:

Grunt to mieć stajla - oceniła.

Gwiazdy, które dołączyły do akcji #zostańwdomu, spowodowanej obecną sytuacją, wyszukują dla siebie różnych zajęć. Oprócz właśnie przeglądania starych zdjęć, m.in. zajmują się ogrodem - tak jak np. Tamara Arciuch, ćwiczą na siłowni jak Anna i Robert Lewandowscy, koncertują jak Sebastian Karpiel-Bułecka albo uprawiają jogę jak Weronika Rosati.

Zobacz też: Co robić w domu? Socha sprząta garaż, Kasia Tusk planuje pisać wiersze. Aneta Zając pokazała, jak spędza czas z synami

AW