Paulina Krupińska spędza czas z mężem i dziećmi. Pokazała twarz Antosi, a Sebastian daje prywatny koncert w kapciach

Paulina Krupińska dodała na Instagramie nagranie, na którym pokazała, jak spędza czas w domu z bliskimi. W pewnym momencie w kadr weszła córka modelki, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć jej twarz.
Zobacz wideo

Paulina Krupińska włączyła się w akcję #zostańwdomu. Modelka pokazała, jak razem z rodziną spędza wspólne chwile. Na Instagramie dodała film, który nagrała w domowym zaciszu.

Zobacz też: Co robić w domu? Socha sprząta garaż, Kasia Tusk planuje pisać wiersze. Aneta Zając pokazała, jak spędza czas z synami

Paulina Krupińska spędza czas w domu

Na ujęciu znalazł się Sebastian Karpiel-Bułecka. Wokalista Zakopower został pokazany podczas gotowania obiadu. Śpiewał sobie przy tym słowa "Ej lepiej ze się napij zimnej wody w lesie". Największą uwagę przykuły jego kapcie. Przypominają jednorożca. W tle słychać także ich dzieci: 4-letnią Antoninę oraz prawie 3-letniego Jędrzeja. Modelka stara się pilnować, żeby nie pokazywać w mediach społecznościowych ich twarzy, jednak teraz użytkownicy Instagrama mogli zobaczyć, jak wygląda dziewczynka. Tosia weszła mamie w kadr, jednak prowadząca "Dzień Dobry TVN" postanowiła mimo to opublikować nagranie.

 

Internauci zostawili wiele komentarzy. Głównie skupili się na tym, że Paulina jest szczęściarą, bo może w domu słuchać głosu Sebastiana. Fanki górala zachwycają się także tym, że jest idealnym partnerem.

Pięknie śpiewa i do tego jeszcze gotuje. Myślę, że do tego też sprząta.
Nie ma nudy.
Wiedziałam że Sebastian ma artystyczny styl, ale kapcie przerosły moje domysły - piszą.

Oprócz tego Paulina także jeździ na rowerze, jednak robi to w odosobnionym miejscu, gdzie nie ma skupiska ludzi. Poza tym bawi się z dziećmi i głównie malują obrazki farbami. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.